Çimko İş Başvurusu

Bir SANKO holding kuruluşu olan Çimko, Adıyaman Çimento fabrikasının 1995 yılında özelleştirilmesi sonucunda sektöre giren SANKO’yla birlikte sektöre girmiş ve 2007 yılında Narlı fabrikasının da devreye alınmasıyla faaliyetlerine büyüyerek devam etmiştir. Çimko, Adıyaman, Gaziantep paketleme tesisi, Kahramanmaraş Narlı çimento fabrikası, Kilis paketleme tesisi ve bölgede bulunan sekiz adet beton santrali ile hem sektörde önemli bir yer edinmiş, hem de bölgede söz sahibi olmuştur. 1995 yılında Adıyaman Çimento’nun özelleştirilmesiyle kurulan Çimko Çimento fabrikası tesisleri 252 bin metre karelik kapalı alanda hizmet vermektedir. Çimko Adıyaman Çimento fabrikası üretimde toplam kaliteye önem veren bir kuruluş olup, 2000 yılında TS EN ISO 9001:2000 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.

1 Temmuz 2006 tarihinde temeli atılan Çimko Çimento Narlı fabrikası, 18 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmış ve faaliyete başlamıştır. Fabrikada 61 idari, 50 teknik ve 177 işçi olmak üzere toplam 288 personel çalışmaktadır. Narlı çimento fabrikasının toplam alanı 440 bin metre kare olup, bu alanın 100 bin metre karesi kapalı ve 140 bin metre karesi beton araç ve yaya yolu, 200 bin metrekaresi ise yeşil alan olarak kullanılmaktadır. Çimko, sektöre yenilikler getiren ve yeniliklere uyumlu, çevreye duyarlı, müşteri odaklı bir anlayışla hizmet vermektedir. Kalite bilincini ön planda tutan firma, deprem kuşağında olan ülkemizde beton üretiminin öneminin kavranması için çalışmaktadır.

Çimko Adres ve İletişim Bilgileri
Çimko Çimento Kahramanmaraş Narlı Fabrikası; Akçakoyunlu Köyü Burunucu Mevkii Pazarcık / KAHRAMANMARAŞ
Çimko Çimento Adıyaman Fabrikası; Gölbaşı Karayolu 22.km Börgenek Köyü Mevkii PK:11 ADIYAMAN

Çimko Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çimko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çimko insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Halil dedi ki:

    Selamun aleykum şirketinizde bana bi iş imkani veremezmisiniz sizden iş talep ediyorum allah rizasi için yardimci olursaniz sevinirim yaş 28 bekarim adiyaman merkezde ikamet ediyorum

BİR YORUM YAZ