Çiltuğ İş Başvurusu

Çiltuğ Isı sanayi 1971 yılında kurulmuş yaklaşık 45 yıldır hidroelektrik santrallerine ve barajlara hidromekanik ve elektro mekanik ürün imalatının yanında türbin şasesi, rüzgar kulelerinin imalatını ve montajını yapan, termik ve petro kimya tesisleri için basınçlı kapaklar, çelik konstrüksiyonlar ve petrol depolama tankı imalatı yapmaktadır. 45 yılı aşkın süredir Anadolu’da ağır makine imalatında öncü olan Çiltuğ anonim şirketi Gaziantep 1. Organize sanayi bölgesinde kurulmuştur. Çiltuğ ağır makine fabrikalarına hidroelektrik santraller için, enerji ve iletim hattı cebri borularıyla birlikte, genleşme ve esnek contalar, dolusavakradyal kapaklar ve hidrolik kaldırma ekipmanları, batardo kapaklar, çoklu, ikili ve üçlü branşmanlar, santral vinçler ve portal vinçler,türbin salyangozları ve hız ringi, giriş boruları, emme tüpü, dirseği ve konileri,Jeneratörler için statör karkasları ve braketler, dipsavak sürgülü vana ve konik vanalar, pelton türbin kollektör ve manifoldları, türbin girişi kelebek vanaları ve karşı ağırlıklar, francis, kaplan ve pelton türbinler için türbin muhafaza ekipmanları ve türbin çukuru kaplamaları, enerji giriş yapısı tekerlekli işletme kapakları, ızgaralar ve ızgara temizleme makineleri üretmektedir.

Termik enerji santralleri için, yakıt depolama ve proses tankları, buhar türbini muhafaza ekipmanları, şaseleri ve çelik konstrüksiyonlar, basınçlı kaplar, buhar kazanları ve kazan kaideleri üretmektedir. Rüzgar Enerji Santralleri için, Ankrajflanşları, Çelik Kuleler, Türbin Şasesi ve Nasel karkasları üretmektedir. Çimento tesisleri için, Konveyör hatları, Döner fırın gövde ve ringleri, Silo ve çelik konstrüksiyonlar üretimi yapmaktadır. Çiltuğ ısı sanayi imalat ve montaj işlerinin tamamında tecrübeli teknik personeller kullanmakta ve uluslararası kalite ve standartlarla müşterilerinin özel teknik gereksinimlerini karşılamaktadır.

Çiltuğ İletişim Bilgileri
Adres; 1. Organize Sanayi Bölgesi Başpınar, Gaziantep

Çiltuğ Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çiltuğ firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çiltuğ insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. atilla demirtas dedi ki:

    ascıyım iş arıyorum merınos halıda calıstım

BİR YORUM YAZ