Cilas Kauçuk İş Başvurusu

Firma, 1988 yılında kurulmuştur. Cilas Kauçuk Zonguldak ‘ da hizmet vermektedir. Firmanın binası Zonguldak ‘ ın Devriye ilçesinde bulunmaktadır ve de neredeyse 30 yıldır hizmet vermektedir. Yani yaptığı iş konusunda oldukça tecrübeli olan bir firmadır. Bu sebeple de ürünlerinde de bu tecrübenin izleri görülmektedir. Firmanın ürünleri oldukça kaliteli olmakla birlikte pek çok konuda da ürün hizmeti vermektedir. Yani bu konuda kendini geliştirmiştir. Ürettiği her ürünü işin gerektirdiği özen ve de ihtimam ile üretmektedir ve de uygunsuz olan hiçbir şartta üretim yapmamaktadır.

Ürünleri çalıştığı firmaların isteği üzerine metalli ya da metalsiz şekilde üretir. Sadece metal olanları da bulunmaktadır. Bunun yanında saç kesme ve de kauçuk hamuru hazırlama konusunda rakiplerini çok geride bırakarak bu konuda takdire şayan biçimde uzmanlaşmıştır.

Cilas Kauçuk aynı zamanda ülke için önemli olan bölgeler ile ilgili ihalelere de girmektedir ve de başarılı çalışma sistemini orada da göstermektedir.

Bunların yanında firma, takoz üretimi konusunda ciddi anlamda ilerleme kaydetmiştir. Ürünlerinin çoğu zaten takozdur. Ancak takozun yanı sıra titreşim sönümleyici makine ayakları, titreşim sönümleyici lamalar ve mesnet üretimi konusunda da oldukça başarılı olan bir firmadır. Ürettiği ürünlerin kalitesine gelinirse bu konuda rakiplerine yer bırakmayacak düzeyde kaliteli şekilde ürünleri üretir ve bu ürünlerin pazarlamasını yarar.

Cilas Kauçuk İletişim Bilgileri
Adres; Çimen Mevkii Zonguldak Devrek Karayolu 4. Km Çaydeğirmeni / Devrek – Zonguldak

Cilas Kauçuk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cilas Kauçuk firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cilas Kauçuk insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ