Cihangir Koleji İş Başvurusu

Cihangir Koleji ismini kurucuları olan Sn. Ergül CİHANGİR’den almıştır. Sayın Ergül ticari bağlantılar ile Almanya’dan İngiltere’ye, Yeni Zelanda’dan ABD’ye uzanan büyük bir coğrafyada bir çok farklı ülkeye yaptığı ihracat ile 1990’lı yıllar içersinde ticaret ve sanayi alanında çok fazla ödül almıştır.

1996 yılında Güneşli Kampüsü açılmıştır. 2012 yılında Büyükçekmece Kampüsü ve 2014 yılında Bahçeşehir Kampüsü açılmıştır. Bu kampüsler gelişmiş öğretim ve eğitim standartlarına uygun olarak inşa edilmiştir. Günümüze bakıldığında Cihangir Koleji 40 bin metrekarelik kapalı alana, 16 bin metre karelik ise spor ve oyun alanına sahiptir. Bunun yanında 2000 öğrenciye sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye’nin uzun yıllardır hizmet veren en güçlü kadroya sahip eğitim kurumlarında biri olan Cihangir Koleji üstün eğitim standartlarına ve son sistem dersliklere sahiptir. Bunun yanında vermiş olduğu eğitim ile bir çok öğrenciyi başarıya ulaştırmıştır.

Cihangir Koleji Kampüsleri ise şu şekilde sıralanabilir; Güneşli Kampüsü, Büyükçekmece Kampüsü, Bahçeşehir Kampüsü, Atakent Kampüsü. Eğitim kadrosunda en iyi eğitimcileri bulunduran kolej bir önceki yıl bir sonraki yıl için hazırlık yapan ve kendini sürekli olarak yenileyen eğitime yatırım yapmaktan kaçınmayan bir kurum olmayı hedeflemektedir. 20. yılını kutlamaya hazırlanan kolej hoşgörü, dürüstlük ve iyi niyet elçisi olarak özel eğitim hizmetlerine sürekli olarak yenilikler eklemek adına eğitim kadrosunu belli aralıklar ile yenilikçi görüş için eğitime almaktadır.

Cihangir Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Muratçeşme Mah. Pendik Sok. No:1 Mimaroba, Büyükçekmece, İstanbul’da bulunan kurumun Bahçeşehir ve Güneşli şubeleri de bulunmaktadır.

Telefon: 0 (212) 864 40 10

Cihangir Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihangir Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cihangir Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ