Cihangir Hastanesi İş Başvurusu

Cihangir Hastanesi Bursa‘nın İnegöl ilçesinde kurulmuş olan bir hastanedir. Hizmet vermeye 2013 yılının şubat ayında başlamıştır. İnegöl ‘ de bulunan Özdilek Alışveriş Merkezi ‘ nin yanında kurulmuş olan bu hastane özel olarak seçtiği kişileri ile kişilere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Hastanenin hedefi kişilere olabilecek en iyi hizmeti verebilmektir. Pek çok alanda hizmet veren hastanenin doktorlarının her biri alanında uzmanlaşmış olan doktorlardır.

Cihangir Hastanesi ‘ nin sürekli olarak kendini geliştirir ve de yeniler. Asla kendi kendine bir halde kalmaz. Sürekli olarak tıp dünyasında olan yenilikleri takip ederek hastane hizmetlerinin düzgünleşmesini sağlar. Bu sebeple de bu hastane için hiçbir zaman eski kalmış diyemeyiz. Kullandığı malzemelerin ve de yöntemlerin tamamı tıp dünyasında bulunan son teknolojidir. Bu da elbette ki kişilerin tedavileri için oldukça olumlu olan bir şeydir. Son teknoloji, her zaman için çok daha kolay olan tedavi manasına gelir.

Hastanede, yalnızca doktorlar değil diğer çalışanlar da oldukça sevecen ve de sıcakkanlıdır. Hastanede bulunan çalışanlardan her birisi kişiler ile yakından ilgilenerek onların hastaneden memnun ayrılmalarını hedeflerler. Çünkü hastanenin kuruluş misyonunda ilk olarak hastanın memnuniyeti bulunmaktadır. Bu sebeple de yaptığı hizmetler de tamamen buna yönelik olan işlerdir. Hastaneye giden kişiler de bu konuda oldukça memnundur.

Cihangir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Süleymaniye Mah. 6 Eylül Cd. No: 20 Özdilek Yanı İnegöl / Bursa

Tel:0224 777 00 77

Eposta:info@cihangirhastanesi.com.tr

Cihangir Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihangir Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Cihangir Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. samet karaman dedi ki:

    Slmlar kolay gelsin iyi calismalar belki ilaniniz eski olabilir fakat yinede sansimi denemk istiyorum hastahaneniz calismak istiyorum tabiki bu sansi bana verirsseniz sevinirim calisma pozisyonu fark etmez

  2. orhan kaygısız dedi ki:

    işkura kayıtlı yüzde kırk engelli kadronuzda iş talebinde bulunmaktayım sağ ayatan hafif derecede polio sekeli rahatsızlığım var telefonum 05459333493

BİR YORUM YAZ