Cihangir Hastanesi İş Başvurusu

Cihangir Hastanesi Bursa‘nın İnegöl ilçesinde kurulmuş olan bir hastanedir. Hizmet vermeye 2013 yılının şubat ayında başlamıştır. İnegöl ‘ de bulunan Özdilek Alışveriş Merkezi ‘ nin yanında kurulmuş olan bu hastane özel olarak seçtiği kişileri ile kişilere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Hastanenin hedefi kişilere olabilecek en iyi hizmeti verebilmektir. Pek çok alanda hizmet veren hastanenin doktorlarının her biri alanında uzmanlaşmış olan doktorlardır.

Cihangir Hastanesi ‘ nin sürekli olarak kendini geliştirir ve de yeniler. Asla kendi kendine bir halde kalmaz. Sürekli olarak tıp dünyasında olan yenilikleri takip ederek hastane hizmetlerinin düzgünleşmesini sağlar. Bu sebeple de bu hastane için hiçbir zaman eski kalmış diyemeyiz. Kullandığı malzemelerin ve de yöntemlerin tamamı tıp dünyasında bulunan son teknolojidir. Bu da elbette ki kişilerin tedavileri için oldukça olumlu olan bir şeydir. Son teknoloji, her zaman için çok daha kolay olan tedavi manasına gelir.

Hastanede, yalnızca doktorlar değil diğer çalışanlar da oldukça sevecen ve de sıcakkanlıdır. Hastanede bulunan çalışanlardan her birisi kişiler ile yakından ilgilenerek onların hastaneden memnun ayrılmalarını hedeflerler. Çünkü hastanenin kuruluş misyonunda ilk olarak hastanın memnuniyeti bulunmaktadır. Bu sebeple de yaptığı hizmetler de tamamen buna yönelik olan işlerdir. Hastaneye giden kişiler de bu konuda oldukça memnundur.

Cihangir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Süleymaniye Mah. 6 Eylül Cd. No: 20 Özdilek Yanı İnegöl / BursaCihangir Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihangir Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Cihangir Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ