Cihan Özel Güvenlik İş Başvurusu

Eğitim amaçlı kurulmuş olan Cihan Özel Güvenlik 5188 sayılı kanuna göre izin belgesi almış olan ve gerekli teknik ve yapısal donanımlara sahip bir kurumdur. Eğitim esnasında güvenlik elemanlarının almış olduğu eğitimler ise şu şekildedir; Özel Güvenlik Hukuku, Kalabalık Yönetimi, Güvenlik Tedbirleri, Temel İlk Yardım, Olay Yeri Koruma, Yangın Güvenliği, Kişi Koruma, Genel Kollukla İlişkiler, Etkili İletişim, Uyuşturucu Madde, Silah Bilgisi ve Atış. Cihan Özel Güvenlik vermiş olduğu bu eğitimlerde uzman eğitimcileri kullanmaktadır. Tüm eğitimlerden başarılı olarak geçenler gerçek birer güvenlik görevlisi olmanın gururunu yaşar. Kurumda başarılı olmuş Güvenlik Elemanları ile İzmir ve çevresinde hizmetlerine devam eden kurum bir çok yer için güvenlik açığını gidermektedir.

Alış veriş Merkezleri, fabrikalar, tatil köyleri, bürolar, oteller, moteller, plaza ve otogarlar, limanlar. Spor Tesisi ve her türlü spor alanı. Şenlik, konser, toplantı, seminer ve festival. Kritik önem taşıyan özel alanlar için Özel Güvenlik.

Tüm bu faaliyetler Özel VIP olarak kanunlar gereğince verilmektedir. Her güvenlik elemanı belirtilen tüm aşamalardan başarı olarak geçmek zorundadır. Cihan Özel Güvenlik bünyesinde bulundurduğu güvenlik elemanlarını özel olarak belirlemektedir. Sertifikası ve özel belgeleri olmadan bir işlem yapılması söz konusu değildir. Sloganı Dünyayı Koruyoruzdur.

Cihan Özel Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; İsmet Kaptan Mahallesi Hürriyet Cad. Hürhan No:10 Kat:6 Çankaya / İZMİR

Telefon : 0.232.489 04 01 – 489 70 04
E-Posta : info@cihanozelguvenlik.com

Cihan Özel Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihan Özel Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cihan Özel Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ