Cihan Hastanesi İş Başvurusu

Kocaeli ilinde hizmet vermekte olan Cihan Hastanesi, tam adres olarak Yenişehir Mahallesi, Başak Caddesi, Özeden Sokak; Bekirpaşa’da bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 9.000 metrekarelik bir alana sahiptir. 17 Aralık 2013 tarihinde açılmış olan hastane yaklaşık olarak 2 yıldan fazladır hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Cihan Hastanesinde 44 tane hekim, 2 tane Eczacı, 2 tane Diş Hekimi ve 2 Serbest meslek olarak toplamda 50 tane doktor hizmet vermektedir. Aynı zamanda ortaklık sistemi mevcuttur. Türkiye’de kurulan ender hekim ağırlıklı hastanelerden biri olmanın gururunu yaşamaktadır. Cihan Hastanesi, Özel Cankatan Tıp Merkezi’nin devamı niteliğinde hizmete girmiştir. Hastanede 45 adet hekim görev yapmakta olup kuruluşta 105 adet yatak kapasitesine sahip olan kurum şu an 126 yatak kapasitesine ulaşmış durumdadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onay verildikten sonra 16 tane Yeni Doğan Yoğun Bakım Yatağı, 95 Servis Yatağı ve 15 Genel Yoğun Bakım Yatağı olmak üzere 126 yatak kapasitesiyle her hastasına tam hizmet verme politikasını benimsemiştir.

Bunun dışında hastanede; 2 Doğumhane, 4 tane Ameliyathane, Gelişmiş Endoskopi ünitesi, Radyoloji Laboratuarı, Sağlık Yaşam Kliniği, EEG ve EMG Laboratuarı, Alerji Laboratuarı bölümleri bulunmaktadır. Cihan Hastanesi, Kocaeli ilinde en fazla yatak kapasiteli ve gelişmiş donanıma sahip olan hastane özelliğini taşımaktadır. Yaptığı yeni çalışmalar ile yakında Sağlık Turizmi için Kocaeli’ne faydalı olmayı amaçlamaktadır.

Cihan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. No: 33 41050 İzmit / Kocaeli

Telefon:

0850 299 99 99/ 0262 331 09 09

E-posta:

info@cihanhastanesi.com.tr

Cihan Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihan Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Cihan Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Feyza küçük dedi ki:

    İlanınızı doldurdum, dönüş yapmanızı bekliyorum.

BİR YORUM YAZ