Cihan Haber Ajansı İş Başvurusu

Doğru ve hızlı haberin adresi sloganıyla yola çıkmış olan Cihan Haber Ajansı, dünya üzerinde haber niteliği taşıyan ve gelişmelerin en yoğun bir şekilde yaşandığı her bölgenin yanında olmak amacındadır. Haberde ki tecrübesi ve sağlıklı bilgiye ulaşmanın en kolay yolu olarak lanse edilen Cihan Haber Ajansı vizyonu; Türkiye’nin her bir noktasında ve tüm gelişmelerin merkezinde olarak haberin nabzını tutmak ve en sağlıklı bilgiyi milletine ulaştırmaktır. Bu sayede ilkeli hızlı ve kaliteli yayıncılık anlayışını benimsemektedir.

Cihan Haber Ajansı, Ekonomi, Politika, Dış Haberler, Kültür- Sanat, Spor, Magazin kategorilerinde günlük ortalama olarak 450 yazılı haber ve 800 fotoğraf ile 250 fotoğraflı haber servis etmektedir. Bunun yanında 85 adet görüntülü haber ile habercilikte ne kadar çok geniş bir ağı yönettiğini göstermektedir. Cihan haber ajansı yine dış haberler bünyesinde; Avrupa, Asya, Ortadoğu gibi yerler olmak üzere 35 ülkede bulunan muhabirleriyle haberleri tüm dünya üzerinden en yalın haliyle yayınlamaktadır. Tecrübeli bir kadrosu bulunan Cihan Haber Ajansına FTP, uplink ve datalink ile ulaşa görüntüler, videolar ve haber görselleri yine internet ve uydu üzerinden servis edilmektedir. Çok sağlam bir servisi bulanan ve toplama yeri olarak bilinen bu alandan yayılan yalın haber bir çok kişi tarafından takip edilmektedir. Kısa yoldan en hızlı haber Cihan haber Ajansı ilkeleri arasında yer alır.

Cihan Haber Ajansı İletişim Bilgileri
Adres; Cihan Haber Ajansı, Fevzi Çakmak Mahallesi, A. Taner Kışlalı Caddesi, No:6, 34194 Yenibosna – İstanbul

Cihan Haber Ajansı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihan Haber Ajansındakariyer yapabilirsiniz. Cihan Haber Ajansı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ