Cihan Deri İş Başvurusu

Cihan Deri firması Metin Çelik tarafından 1993 Yılında kurulmuş olup Türk deri sektöründe, hem yurt içi hem yurtdışında adını duyurmuştur. Deri kimyasalları ile sektöre ilk adımı atmış olan firma, Türk ekonomisine önemli katkıları vardır.

Kendisini sürekli geliştirip yenileyen ve ülkemizde çok önemli başarıları bulunan firma, uluslararası kalite belgeleri ile de bunu pekiştirmiştir.

Cihan Deri, ürün çeşitliliği açısından da Türk deri sektöründe yerini sağlamlaştırmıştır. Ürünleri arasında, ayakkabılık deri, döşemelik deri, kemerlik ve çantalık deri grupları ile piyasaya hizmet verir.Yurt içi ve yurtdışı fuarlara katılarak, hem ülkemizi hem de markayı en iyi şekilde tanıtan firma, daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Üretimlerinde en son teknolojik makineler ile uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Oto döşemeciliğinde de hem deri üretimi, distribütörlük ve hizmet sağlayıcı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Çok geniş kullanım alanına sahip olan dericilik sektörü, lüks tüketim alanına girmesi sebebi ile de ekonomik olarak ilk etkilenen sektörlerin başında gelmektedir.

Dericilik sektöründe son yıllardaki en önemli gelişmelerden biri de pazarlama faaliyeti açısından e-pazarlamadır. Modayı takip etmek, kaliteyi ve standartları düşürmeden üretim yapmak sektördeki kalıcılık bakımından çok önemlidir.

Deri ve dericilik sektörü çok köklü bir geçmişe sahiptir. 1970 Yılından itibaren Türkiye’de önemi giderek artan dericilik sektörü, 1980’den itibaren Türk dericilik sektörü yurtışında da kendini göstermeye başlamıştır.

Cihan Deri İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Organize Deri Sanayii Bölgesi, Dolap Cad. No:10 H19 Parsel Tuzla / İstanbul

Cihan Deri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihan Deri firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cihan Deri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet orbay dedi ki:

    selam ben ahmet orbay benim bir işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum herhangi bir iş istiyorum telefon 05364900837

BİR YORUM YAZ