Cigna Finans İş Başvurusu

Cigna Finans, insanlara güvenli bir gelecek kurmaları ve hayatlarını iyileştirmek için onlara sigorta çözümleri sunan bir şirkettir. Bireysel emeklilik, hayat sigortası, ferdi kaza sigortası ve işsizlik sigortası hizmetleri bulunmaktadır. Grup şirketleri, finans portföy, finansbank, finans yatırım, finans finansal, IB Tech ve finans faktoringdir.

Cinga Şirketler Grubunun, Finans emekliliğin %51 Hisselerini alarak, 2012 Yılında Cigna Finans Emeklilik Şirketi kurulmuştur.

Türkiye’nin büyüyen ekonomisi ve canlı bir pazar olması sebebi ile sigortacılık hızla gelişmekte olan bir sektör olmuştur. Bir çok yabancının Türkiye’de yatırım yapması ve giderek artan rekabet Pazar gittikçe büyümektedir.

Cigna Finans’ın, diğer bir hizmeti de reasürans hizmetidir. Reasürans hizmeti, sigorta şirketlerinin sigorta faaliyetleri ile aldıkları riskleri; diğer reasürans şirketlerine tamamen veya kısmen paylaşmasıdır. Cigna Finans, hayat ve kaza sigortalarının reasürans hizmetlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Münih Re, Mapfre Re ile çalışmaktadır. Hayat sigortası ve kazalara karşı geniş güvenceleri bulunmaktadır.

Hayat sigortaları, Eğitim sigortası, Güvenli yaşam sigortası, Tehlikeli hastalıklar sigortası ve Hayatı üzerinden sigorta sözleşmesi yapan kişiye sigortalı denmektedir.
Şirketin en büyük hedefi, müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunarak, kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş’nin, bireysel emeklilik planları arasında, kolay emeklilik, elit emeklilik, elit artı emeklilik ve dinamik emeklilik planı bulunmaktadır.

Cigna Finans İletişim Bilgileri
Adres; Sahrayıcedit Mah. Halk Sok. No:48 34734 Kozyatağı – İstanbul

Cigna Finans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cigna Finans firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cigna Finans insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ