Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Başvurusu

Şubat 2014’de sağlık alanına dayalı olarak faaliyet göstermek amacıyla Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanıp halka sağlık hizmeti sunan Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi 517 yatak kapasiteli dev bir sağlık kuruluşu olarak günümüzde birçok alanda farklı hastalıklarına muzdarip vatandaşların sağlıklarını geri kazanmaları için sürekli işleyiş içerisinde. Modern mimari yapısı ve son teknoloji cihazlarının donatılması ile tam donanımlı bir hastane bünyesine kavuşan ÇEAM, hemen her branşta poliklinik ve her branşa yönelik ameliyat yapabilme kapasitesine ve tecrübesine sahiptir. Türkiye’nin önde gelen sağlık personelleri ile oluşturulan dev hastane kadrosu 112 poliklinik odası ile Çiğli ilçe halkının tüm sağlık sorunlarına çözüm aramaktadır.

70.197 m2 bir alana sahip olan hastane bünyesi toplam’da 23 bloktan oluşmaktadır. Aynı zaman’da 19 süit, 111 çift kişilik, 153 tek kişilik odalar ve 4 yataklı mahkum koğuşlarına ait hasta alanları bulunmaktadır. 16 ameliyathanenin bulunduğu hastane de aynı zaman’da 2 anjiyo salonu da bulunmaktadır. Vatandaşların mutlu ve memnun bir şekilde ayrıldığı hastane bünyesinde tamamen alanında uzman ve tecrübeli doktorlar tarafından sağlanan sağlık sorunlarına ilişkin tüm rahatsızlıkların giderilmesi için elinden geldiklerinin en iyisini yaparak, son teknoloji cihazlar ile kişilere olabildiğince profesyonel ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktadırlar. Hastane doktor kadrosunun yanı sıra çok sayıda asistan ve sağlık memurlarının yer alması ve birçok hasta bakıcı, temizlikçi ve idari personel kadro yer almaktadır. Her sene farklı aralıklarla personel alımı yapılmaktadır.

İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İl Sağlı Müdürlüğü Depo ve Tamirhane Müdürlüğü Girişi, Yeni Mahalle, 35620 Çiğli İzmir

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kariyer Olanakları
Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. derya dedi ki:

    slm ben hastanenizde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum. bana yardımcı olurmusunuz. teşekkürler

  2. Satı özgüneş dedi ki:

    Daha önce çalışmadım tecrübem yok ama hastanenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum görevimi yerine getireceğimden eminim

  3. Zeynep dedi ki:

    Merhaba hastanenizde bilgi işlem elemanı olarak çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ