Çiğli Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çiğli Devlet Hastanesi ilk olarak 1992 senesinde Karşıyaka Devlet Hastanesi bünyesine ek olarak açılan Egekent Semt Polikliniği ile sağlık alanına dayalı olarak hizmetlerini vermeye başlamış olup, akabinde ise Çiğli ilçesinin gerek nüfus, gerek vatandaşların daha kaliteli ve daha alternatifli sağlık hizmetleri alabilmesi için 1998 senesinde devlet hastanesine dönüştürülmüştür. Gelen yoğun talep ve hasta istekleri doğrultusunda Çiğli Devlet Hastanesi olarak sağlık alanına dayalı olarak faaliyetlerine başlayan hastane 30 yataklı bir hastane bünyesine sahip olmuştur. Hastaların çoğunluğu ve gerekli işleyişin kısıtlı olmasından ötürü hastane bünyesine ek olarak bina inşaatı başlatılmış, 2007 senesinde ise tamamlanarak faaliyete geçirilmiştir.

2007 yılından sonra birçok farklı gelişimler gösteren hastane bünyesi hemen her alanda poliklinik hizmetleri vermekte olup, günümüze kadar birçok sağlık alanına dayalı hizmetlerde bulunmuştur. Modern mimari binasında bulunan son teknoloji tıbbi cihazlar ile hastaların tüm sağlık sorunlarına çözüm üreten hastane bünyesi modern cihazlarla donatılan ameliyathaneleri ve gerekli sağlık odaları ile bilinmektedir. Akabinde ihtiyaçlar doğrultusunda ek binalar inşa edilerek acil servis inşaatı tamamlanmış ve Çiğli halkı için 7 gün 24 saat aralıksız modern bir acil servis alanı açılmıştır. Beraberinde diyaliz ünitesinin de hizmete girmesi hasta vatandaşların yüzünü güldürmüş ve hastalıklarına maruz kalaraktan uzaklara gitmek yerine yakını tercih etmiştir. Birçok kişiye istihdam sağlayan hastane bünyesi, her sene farklı alanlara yönelik personel alımları yapmaktadır.

Çiğli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; 8845 sok. No: 4 Egekent Çiğli İzmir

Çiğli Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çiğli Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çiğli Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Leyla Yalçınoğlu dedi ki:

    Hastanemizde hasta kayıtta çalışmak istiyorum.

  2. Leyla Yalçınoğlu dedi ki:

    Hastanemizde hasta kayıtta çalışmak istiyorum.

  3. Nural dedi ki:

    Hastanede temizlikçi olarak çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ