Çiftbağcı İş Başvurusu

İlk şubesini 2004 yılında İzmir’de açan Çiftbağcı, günümüze kadar İzmir içerisinde 7 farklı şubeye ulaşarak başarılı ve yüksek kalite standartlarında faaliyetlerini sürdürmüş, aynı zaman’da yeni projeler içinde sürekli işleyiş içerisinde bulunmuştur. Tekstil, Gıda ve daha birçok alana yönelik mağazalarında müşterilerine daima kaliteli ürünler sergilemektedir. Hedef olarak İzmir’in tüm bölgelerine yayılarak halka daha ucuz ve daha kaliteli ürünler sergilemek isteyen marka, gün geçtikçe büyümüş ve şube sayısını günümüzde 7’e yükselterek başarılı bir performans grafiği sergilemiştir. 12 yıl içerisinde toplam’da 7 şubeye ulaşan Çiftbağcı, hızlı büyüme potansiyeline bağlı olarak şube sayısını bir yıl içerisinde 10’a yükseltmeyi planlamaktadır.

Hedeflerinde bulunan 3 farklı mağaza için toplam’da 2,5 milyon TL değerinde bir yatırım yapmayı planlayan marka, modern mimarı mağaza yapıları ve iç dekorasyon alanına yönelik ihtişamlı mağazaları ile müşterilerinin daha ferah ve daha görkemli mağazalarda alışveriş yapmanın keyfini sürmelerini dilemektedirler. Yıllardır durmadan azimle işleyiş potansiyeli sergileyen marka, yurtdışı projeleri içinde düğmeye basmış durumda. Avrupa’da bulunan ülkelerde ki Türklerin yoğun olduğu alanlara mağaza açmayı planlayan marka, orada bulunan gurbetçi vatandaşların da bu kaliteden daha ucuz faydalanmaları adına girişimlerde bulunacak. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine hep daha iyisini sunmayı hedefleyen Çiftbağcı, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan çalışmalar sergilemiştir. 100’e yakın personeli ile işleyiş gösteren firma önümüzde ki kısa zaman çerçevesinde birçok kişiye istihdam sağlamaya devam edecek.

Çiftbağcı İletişim Bilgileri
Adres; Ümit Mh. 7408 Sk. No:12/A Pınarbaşı Bornova İZMİR

Çiftbağcı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çiftbağcı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çiftbağcı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ