Çiftay İnşaat İş Başvurusu

1963 senesinde hafriyat, istihraç, ve dekapaj alanlarına yönelik faaliyetlerin sürdürülmesi ile ilgili işleyişlerine başlayan Çiftay inşaat, Ziya Aydın öncülüğünde günümüze kadar sürdürülebilen kaliteli bir işleyişle günümüzde dev bir inşaat markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İlk etapta bu işleyişlerle madencilik sektöründe büyük bir yer edinen marka, akabinde gelişen olumlu başarılar ve disiplinli iş prensiplerinin ardından Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. olarak tek bir çatı altında tüm faaliyetlerini toplayarak daha büyük bir evreye girmiş, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir elden üretim yaparak sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak göstermiş oldukları istikrarlı çalışma prensibiyle, daima tercih edilmiş ve akabinde büyük referanslara sahip olmuştur.

Çok kısa bir süre zarfında büyüme evresini yakalayan firma, Türkiye’nin sektöründe ki en iyi firmaları arasında girmeyi başarmış, köklü ve öncü kuruluş faaliyetleri ile Türkiye’nin lider markası unvana ulaşmıştır. Çimento alanında büyük bir başarı da elde eden Çiftay İnşaat, Denizli Çimento T.A.Ş., Oyak Ünye Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Traçim Çimento Sanayi Anonim Şirketleri ile dev bir hammadde üretim tesislerine sahipliği ile üretimlerini başarılı bir şekilde sergileyerek daima müşterilerinin göz bebeği halini almıştır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde çalışmalarını sürdüren marka, birçok kişiye istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de büyük katkılarda bulunmuştur.

Çiftay İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Kizilirmak Mah. Dumlupinar Bulvari Next Level Is Kulesi Kat:26 Çankaya ANKARA

Çiftay İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çiftay İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çiftay İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yusufkoçaker dedi ki:

    eskavator.oprt yol .baraj.gölet.hızlıtiren maden.ocakaları.bor.kırom.mermer.15yıl tercübem var..cep05358514748

BİR YORUM YAZ