Cici Çikolata İş Başvurusu

Cici markası 1927 yılında Eskişehir’de Sivrihisar ilçesinde kurulmuştur. Şekerciliğin el işçiliğine dayandığı dönemden beri hizmet veren şirket, ustalık ve emekleri ile bugüne kadar yenilikleri takip ederek gelmiştir. Cici çikolata, şeker, kek, bar, jelly gibi çeşitli ürünler sunmaktadır.

Kendi yiyemeyeceği ürünü üretmeyen ve satmayan şirket alanında uzman şekilde müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine önem vererek işlerine devam etmektedir. Sunduğu yenilikler ile her zaman daha ileriye yönelik olarak hareket ederek geçmiş ustalıklarını geliştiren bir kurumdur. Şekere ve çikolataya enfes lezzetleri katarken aynı zamanda işine heyecan ile bağlılık duymaktadır.

Doğaya ve insana sunulan saygı ile bütünleşmiş olan Cici çikolata, çikolatanın tam bir tutku ve ayrıcalıklarla hazırlanması gerektiğinin farkındadır. Geçmişten bu güne kadar hem bulunduğu çevreye hem Türkiye’ye hem de dünyaya kendi markası altında çeşitli ürün yelpazeleri sunmaktadır.

Teknolojiyi takip ederek en yeni sitemlerle donatılmış olan, her türlü kontrolleri ve temizliğine özen gösterilen otuz sekiz bin metrekare olan tesisinden dünyaya açılmaktadır. Birbirinden enfes tatları en kaliteli ambalajlarda sunan Cici markası bu piyasanın önde gelen isimleri olmaya devam edecektir.

Çikolatanın kokusu bile insanları mutlu eder, çikolata beyin ve sinir sitemine etki ederek insanları mutlu eder ve yatıştırır. Kısaca sevgi dolu olan ve hayattaki üzüntüler ve stres ile başa çıkmada insana yardım eden çikolatayı hayata geçirmek büyük bir önem taşımaktadır.

Cici Çikolata İletişim Bilgileri
Adres; Yenibosna Merkez Mahallesi, 29 Ekim Caddesi, No: 41/Z1 Bahçelievler – İstanbul

Cici Çikolata Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cici Çikolata firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cici Çikolata insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Sezer dedi ki:

  Mrb 28 yasindayim evliyim 1 çocuk sahibiyim.ne is verilirse elimden geleni yaparim

 2. Hasan dedi ki:

  Eti 2 yıl çalışmış biriyim cici bünyesinde çalışmak istiyorum hasan

 3. Yıgıt dedi ki:

  Cıcı bunyesınde calısmak ıstıyorum.

 4. Arzu öztürk dedi ki:

  Çalişmaya ihtiyacim var

 5. Bayram dedi ki:

  Eski hükümlü olduğum için beni işe almıyorlar.

 6. sibel dedi ki:

  cici bunyesinde calismak istiyorum.

BİR YORUM YAZ