Çiçek Sepeti İş Başvurusu

Çiçek Sepeti firması internet üzerinden faaliyet gösteren ve Türkiye’de çiçekçilik anlayışını farklılaştırmak, en ekonomik ve en kolay şekilde çiçek gönderimi sağlayabilmek için 2006 senesinde kuruldu. Çiçek sepeti Türkiye genelinde iş ortaklığı yaptığı 350’den fazla çiçekçiyle beraber Türkiye’de online çiçek ve hediye sektöründe lider e-ticaret sitelerinden birisi haline gelmiştir. Süreç içerisinde 2011 yılında Amazon sitesi ve Avrupalı VentureCapital şirketi olan HummingBird Çiçek sepetine ortak oldular. Çiçek sepeti bu yatırımlarla birlikte uluslararası alanda da faaliyet gösteren bir firma haline geldi. Bright E-Ventures Corporation markalarından birisi olan Çiçek sepeti, çiçek aranjmanlarından başka farklı ürün gruplarını da bünyesine katarak ürün çeşidini ve satış hacmini genişletti.

2011 yılında Çiçek Sepeti bünyesine katılan Gurme kategorisiyle Çiçek sepeti BonnyFood isim hakkını da satın aldı ve 2014 yılı sonunda BonnyFood ismiyle de hizmet vermeye devam etmektedir. Sevdiklerine farklı hediyeler göndermek isteyenler için lezzetli alternatifler hazırlayan BonnyFood, Anneler günü, Babalar günü, Sevgililer günü gibi özel günler için ayrı ayrı tasarlanmış çiçek görünümünde kurabiye ve kekler, çikolata çeşitleriyle hem göze hem de damak tadına hitap etmeye başladı. BonyFood, Hatay, İstanbul, Mersin, Ankara, Konya, İzmir, Kayseri, Bursa ve Kocaeli’nde bulunan şubeleriyle hizmet vermekle birlikte, kargo ile gönderim de yapabilen ve birçok ürün çeşidini tüm Türkiye’ye ulaştıran bir firmadır. 2012 yılında hediyelik ürün satışına da başlayan Çiçek sepeti, ürün gruplarında kişiye özel hediyeler, lisanslı ürünler, hediye sepetleri, ilginç hediyeler, oyuncaklar gibi çok farklı ürünleri sunmaktadır.

Çiçek Sepeti İletişim Bilgileri
Adres; Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi. Ecza Sokak, Safter İş Merkezi No:6 Şişli İstanbul

Çiçek Sepeti Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çiçek Sepeti firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çiçek Sepeti insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Girişim Hocası dedi ki:

    Zamanında, hızlı ve ekonomik çiçek gönderme hizmeti sunan çiçek sepeti özellikle internet girişimlerinde iş ve kariyer fırsatı arayanlar için güzel bir fırsat. Web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi ile hizmet sunan firmanın yönetim, çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, tasarım, iş geliştirme, içerik üretme, dijital pazarlama ve insan kaynakları gibi farklı bir çok departmanında iş olanakları ile sizleri internet dünyasına davet etmekte. Belki burada başladığınız iş hayatınıza kendi internet girişiminizi kurarak devam edersiniz.

BİR YORUM YAZ