Chocnette İş Başvurusu

Bir çikolata çeşmesi çikolata fondü amacıyla hizmet için geliştirilmiş bir cihazdır. Tipik örnekler altta bir havzanın üzerinde üst üste yığılmış raf sıraları ve bir taç ile basamaklı koni benzeri panellerden oluşmaktadır. Lavabo daha sonra dikey bir tirbuşon helezonunun çeşme üstüne taşınan bir merkeze doğru silindir seklinde uzanabilir. Böylece çikolata sürekli sıvı halde kalabilmesi için ısıtılır. Katmanlar üzerinde akan şelale biçiminde sıvı çikolataya çilek veya Bisküvi gibi besin öğeleri batırılarak çikolata fondüsü elde edilir. Chocnette dev alışveriş merkezlerinde çikolata fondü stantları hizmeti vermektedir. Firmanın en öncelikli misyonu herkesi mutlu etmektir. Çikolata çeşmeleri, ticari kullanım ve kişisel kullanım olarak kategorize edilebilir. Ticari Çikolata Çeşmeleri auger sistemi ve pompa sistemi olarak ikiye ayrılmaktadır. Erimiş çikolata kakao yağı oranı yüksek ve oldukça iştah açıcı bir yiyecektir. Çeşmeler için özel olarak formüle edilmiş çikolata, bitkisel yağ ilavesi ihtiyacını önlemek için kullanılması tavsiye edilir.

Chocnette stantları son yıllarda çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Gittiğimiz hemen her alışveriş merkezinde firmanın güler yüzlü çalışan kadrosu ve birbirinden lezzetli çikolata fondü seçenekleri beğenilerimize sunulmaktadır. Firma temizliğe ve hijyene son derece önem vermektedir ve bu konuda oldukça titizlikle çalışan personel vardır. Alışveriş merkezleri gibi her gün on binlerce kişinin akınına uğrayan yerlerde bu gibi stantları temiz tutmak oldukça büyük bir titizlik ve emek gerektirmektedir.

Chocnette İletişim Bilgileri
Adres; Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Sinpaş İş Modern I-38 İkitelli Başakşehir İstanbul (Masko yanı)

Telefon: (0212) 489 27 12

Chocnette Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chocnette firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chocnette insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ