Chima İş Başvurusu

Bir Ankara firmasıdır. Kadın giyimi konusunda oldukça iddialılardır. Fiyatları makul ürünlerinin kalitesi tatminkar ve çalışanları daima güler yüzlü olması firmanın öncelikli tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Firma klasik kadın giyimine daha çok odaklanmıştır. Chima ürettiği her ürünün günümüz moda trendleri ve kumaş kalitesini yaşatmayı hedeflemektedir. Diğer klasik kadın firmalarına oranla daha hesaplı olmasına karşın kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektedirler. Firma sezon sonlarına doru yaptığı büyük indirimlerle de adından söz ettirir. 2000 yılında Ankara’da kurulan firma yoğun istek ve talebi karşılamak adına kısa sürede kurumsallaşma yoluna gitmiştir. Şu anda tüm ülke genelinde 40’dan fazla şubesi bulunmaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana kalite çizgisini asla bozmamaya özen göstermişlerdir. Firma sürekli yeniliği ve büyümeyi hedeflemektedir. Zamanın ötesinde yer almak bir şirket politikası haline gelmiştir.

Chima oldukça güncel ve yenilikçi bir internet sitesine sahiptir. Sattığı ürünlerin zaten uygun olan fiyatları ve indirimler artık buradan takip edilebilir. Çeşitli indirimler ve fırsat ürünlerinden faydalanmak adına bu site son derece kullanışlıdır. İnternet sitelerinden aynı zamanda online satış da yapmaktalar. Siteden sipariş ettiğiniz ürün kısa süre içerisinde elinize geçmektedir. Son derece titizlikle yürütülen bir gizlilik politikası tüm online siparişler için geçerlidir ve büyük bir disiplinle uygulanmaktadır. Firma klasik kadın giyimi denin sektörde ilk akla gelen firmalardan biri konumundadır.

Chima İletişim Bilgileri
Adres; ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ, MALAZGİRT 1071 CAD. NO:44/A ERYAMAN, ANKARA

Chima Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chima firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chima insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. NİHAL DOMURCUK dedi ki:

    Mrb 38 yaşındayım daha ónce birçok firmada fason olarak çalıştım órneyin karton triko paraf giyim serter triko gibi sonrasında ise pazarlama usulú kendi işimi yaptım firmanızda bana uygun bir iş arıyorum pazarlama departmanı olabilir şimdiden teşekkûrler

  2. Ali GÜRZ dedi ki:

    2001-2015 KARTON TRİKO TANGO TEKSTİL A.Ş.DE İŞL.MD. SATIŞ DIREKTÖRU MAĞAZALAR KOORDİNATÖRLÜĞÜ VE SATIN ALMA KOMİSYONU BŞK. LIĞİ GÖREVLERINDE bulundum işletmenizde uygun görevler e sizlerle birlikte çalışmaya talebim.

BİR YORUM YAZ