Chilai İş Başvurusu

Açıldığı günden bu yana birçok sanatçı ve sanat severe ev sahipliği yapmış olan kültürel açıdan oldukça zengin bir restoran ve sanat galerisi olarak hizmet vermektedir. En seçkin sanatçılar ve onların eserlerini sanatseverlerle son derece elit bir ortamda buluşturmayı amaçlayan Chilai oldukça enteresan ve göze hoş gelen bir iç ve dış mimariye de sahiptir. Uberluks hizmet anlayışına sahip olan firmanın, tüm çalışanların hepsinin akademik geçmişi vardır. Çalışma ekibinin en az iki dil bilmesine özen gösteren sergi salonu, oldukça kozmopolit bir müşteri kitlesine hitap etmeyi amaçlamaktadır. Suluboya sanatçısı Sait Güner eşliğinde suluboya dersler ve ayrıca takı tasarımı dersleri vermeye de hazırlanan Chilai, Asya mutfağını ağırlıkta tutan bir de restoran anlayışı benimsemektedir. Asya ve uzak doğu mutfağının en güzel esintilerini en dinamik ve işinin ustası şefleri sayesinde misafirlerini beğenisine sunmaktadır.

Asya mutfağı dışında tüm dünya ve Türkiye mutfağından da menler bulundurmaktadırlar. Yeme içme mekanı ve sergi salonu bulunan bina denize sıfır oluşuyla ayrıca ilgi uyandırır. Kozmopolit bir mutfak anlayışı benimseyen aşçılarıyla birçok ünlü gurmenin de beğenisini kazanmış ve öncelikli tercihi haline gelmiştir. Yemek yenen kısmının emsallerine ve Pazar piyasasına oranla oldukça iyi tutturulmuş bir fiyat kalite anlayışı bulunmaktadır. Çok sayıda sanat severin akınına uğramakta olan sergi salonunun misafir ettiği sanatçılar son derece üst düzey kişilerden oluşur.

Chilai İletişim Bilgileri
Adres; Bebek Mh. Cevdet Paşa Cd. No: 60, 34342 Bebek, Beşiktaş, İstanbul

Chilai Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chilai firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chilai insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ