Chiesi İlaç İş Başvurusu

Firmanın öncelikli hedef ve amacı kaliteli modifiye salım hazırlıklarını itibarlı bir NHS hizmeti sağlamak üzerine, solunum hastalıkları konusunda dünya lideri olmaktır.

Özel sektöre ait olmak karşılanmamış hasta ihtiyacına yanıt olarak firma araştırma ve geliştirme yatırımı tahsis şirketin önceliklerinden biridir. Gelecek vaat eden araştırma ile şube sayısının yanı sıra uzman olduğu alanlarda tedavi yürütülen kişilerin Chiesi İlaç ile ortaklık ruhunu hissetmesini amaçlamaktadırlar. CHIESI ülkemiz haricinde İngiltere’deki faaliyetlerini, sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve hastalar için sonuçları iyileştirmek amacıyla yardımcı başarısını sürdürme odaklı olarak belirlemiştir. Firma son derece eğitimli ve dinamik satış ekipleri kurar ve tamamen müşterilerine değer verildiğini anlatan hizmet sunmak için donanmış personellerle çalışmaya özen gösterir. Firma en hızlı büyüyen 10 şirket arasında yer almaktadır ve inovatif ilaç şirketleri arasında tüm dünyada ilk 50 firma içerisinde yer almaktadır.

Chiesi İlaç astım tedavisinde kullanılan ilaçlar kategorisinde Türkiye’de en çok tercih edilen ilk 10 firma arasında yerini almış bulunmaktadır. sürekli başarı ve yenilik odaklı çalışmalar yürütüyor olma şirketi sektörde lider konuma getirmekte etkili rol oynar. Şirket hem ülkemizde hem de dünya çapında en hızlı büyüyen firmalardan biridir. Bu büyüme ile yakın gelecekte hizmet verdiği sektçrde lokomotif firma konumuna gelmeyi hedeflemektedirler. Firmanın öncelikli odak noktası üst solunum ve alerji hastalıkları üzerine tedavi ilaçları üretmektir.

Chiesi İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. No:122 Özsezen İş Merkezi C Blok Kat:3 Esentepe – Şişli 34394 İstanbul

Chiesi İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chiesi İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chiesi İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ