Chicco İş Başvurusu

Avrupa’nın tüm büyük bebek markası Chicco küresel Artsana Grubu, tıbbi malzeme kozmetik bebek besleme sistemleri, bir ailenin tüm nesilden bireylerinin bakım için gereken her şeyi kapsayan bütüncül, yenilikçi bir yaşam tarzı yaratmayı hedefleyen şirketitir.

50 yılı aşkın bir süredir, Chicco mükemmellik için çalışmaktadır. Sadece bebek ürünleri değil aynı zamanda yüksek kaliteli hipodermik iğne, termometre, şırınga. Kişisel sağlık için, firmanın aynı zamanda kurucu olan Pietro Catelli tutkusunu okul öncesi için, hamilelik ve çocuk yetiştirme zevkini geliştiren ve destekleyen Bebek Bakım Ürünleri yelpazesi sunmak için genişletmeye çalışmaktadır. Firma altı kıtada 120’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır.

Firma tüm Avrupa ve ülkemizde en çok tutulan bebek ürünleri üreticisi ve satıcısıdır. Ürettikleri her üründe müşteri memnuniyeti ve doğum sonrası ilk üç yıl sürecindeki yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Bunun için oldukça titiz bir araştırma ve geliştirme süreci sürdürülmektedir. Ne zaman ne yapılması ve ne şekilde yapılmasını amaçlayarak ufak bireyleri gözlemleme ve ihtiyaçları tespit etme kaygıları taşımaktadırlar.

Mutluluk laboratuvarları, İtalya’da Osservatorio, Chicco’nun araştırmacılar ve bilim insanları, doğumdan itibaren ilk üç yıl için çocukların gelişimine ayrılmış, gözlemleme, analiz etme yöntemleri ile veri toplarlar. Bebekler uyurken onları mutlu eden şey nedir, yemek ve oyun düznlerini anlayarak, Chicco ihtiyaç ve arzularını besleyen ürünler oluşturabilir. Firma ürünlerini kullanan tüm bireylere mutluluk garantisi vermektedir.

Chicco İletişim Bilgileri
Adres; ESKI USKUDAR YOLU ERKUT SOK.KAT:12 No 4/1 ICERENKOY ISTANBUL

Chicco Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chicco firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chicco insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Perihan dedi ki:

    Merhaba ben izmir karabaglarda hasan hüseyin durağında oturuyorum internetin yok başkasından is başvurusu yapsın tel 05552649305 telefonla ulasirsaniz sevinirim evde yapilcak sabun paketleme kart vızıt. naftalin kimyon nane papatya deri bileklik ayakkabı çanta süsleme pürüZ tv pensere kapı kumandası montajı işini seve seve zamanında teslim. Ederim itinayla saygılarımla karabaglar izmir perihan

  2. duygu dedi ki:

    mall of istanbuldaki yeni açılacak olan mağazanıza nasıl başvuru yapabiliriz?

BİR YORUM YAZ