Chi Ayakkabı İş Başvurusu

Cazip Hesaplı İdeal Mağazacılık A.Ş. ismiyle 2004 yılında sektörde hizmet vermeye başlamışlardır. Firmanın şu anda Türkiye genelinde 120 adet mağazası bulunmaktadır. Ailenin her bireyine en uygun fiyatlar ve üstün kalite de mallar vermeyi hedeflemektedirler. Her yaştan ve cinsiyetten bireye dayanıklı ve modaya uygun tercih edilir ayakkabılar üretmektedirler. Chi Ayakkabı hizmet verdiği sektörde öncü bir yapıdadır ve sürekli yenilenmeyi ve gelişmeyi hedeflerler. Müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi göze hoş gelen ve taklitten uzak tasarımlar barındırmaktadır. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firma memnun ve tatmin edilmemiş müşterinin potansiyel müşterilerinde kaybına sebep olacağını ön görmektedir. Bu sebepten ürettikleri ayakkabılarda asla kaliteden ödün vermemeye ve dayanıklılığa olduk özen göstermektedirler. Chi Ayakkabı mağazaları binlerce model ve renkle satışa sunduğu tüm ürünlerini oldukça iyi bir kalite kontrol sürecine tabi tutmaktadır. Bu sayede hedeflenen müşteri memnuniyetinin de sağlanacağına inanırlar. Firma spor, klasik ve kışlık ayakkabıları erişkin, genç ve çocuk bireyleri memnun etmek amacıyla üretmektedir.

Firmanın oldukça güncel tutulan ve iyi yönetilen bir internet sitesi mevcuttur. Bu siteden çeşitli indirim ve kampanyalar takip edilerek zaten halihazırda uygun olan ayakkabılar çok daha avantajlı fiyatlarla satın alınabilir. Sitede ayrıca online bir satış sitemi de bulunmaktadır. gizlilik ve tüm güvenli yasalarını uygun olarak sürdürülen bu online satışlar müşteriye kolaylık sağlamayı amaçlar.

Chi Ayakkabı İletişim Bilgileri
Adres; Akçaburgaz Mahallesi Hadımköy Yolu Sanbir Bulvarı No:118 Çakmaklı / Esenyurt / İSTANBUL

Chi Ayakkabı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chi Ayakkabı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chi Ayakkabı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ