Chevrolet İş Başvurusu

Chevrolet Türkiye’nin de sahibi olan General Motors Chevrolet, büyük bir Amerikan otomobil üreticisidir. Şirket WC. Detroit Durant, Michigan’da üretime başlamıştır. Üretilen ilk arabalar, yarış arabası sürücüsü, Louis Chevrolet tarafından yapılmıştır. Altı silindir ve 4.9 litre olan bu araçların fiyatları $ 2.150’dır. Piyasada üretilen ilk büyük otomobil 875 $ satılan Baby Grand idi. 1917 yılına kadar büyük ve artan bir ilgi ile satıldı.

1917 yılında General Motors Chevrolet’İ satın aldı. 1920 yılında Ford lider firma konumunda idi. Bu sebeple Chevrolet, yeni modelleri yanı sıra stilleri için hazırlıklara başladı. Firma 1925 Superior’a kadar rakiplerinden daha farklı birkaç standart otomobil üretti.

Chevrolet Şirketi her yıl birçok yeni model üretti. Firma General Motors altında sektöründe lider haline gelmiştir. Spor otomobiller, tam boy kamyonet, sedanlar ve i yeni modelleri ile şirket büyük bir popülerlik ile büyüdü. Şirket kendi ürünlerini çeşitlendirmenin Amerikalı üreticilerin ihtiyacı olduğunu kanıtladı. Bunlar disk frenler, farlar, motor büyüklüğü, daha fazla hız, hem de daha güvenilir arabalar gibi yeni stilleri kullanmaktır. Firmanın en büyük başarılarından bazıları Camaro, Corvette, lüks Caprice, Chevelle ve Impala’dır. Chevrolet Türkiye’de de üretim gerçekleştirmektedir. Ülke piyasasına uygun ve güvenilir modelleri çok geçmeden her sınıfa hitap eden bir firma halini almışlardır. Türkiye’de şu anda lider firma konumundadırlar.

Chevrolet İletişim Bilgileri
Adres; Kemal Paşa Yolu, Torbalı, İzmir

Tel: 0212 375 5261

E-posta: customercare-chevrolet@gm.com

Chevrolet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chevrolet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chevrolet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ