Chanel İş Başvurusu

Terzi Gabrielle Bonheur Chanel erken iş ortağı Alain ve Gerard Wertheimer, Pierre Wertheimer torunlarının, sahip olduğu bir Fransız menşeli özel bir şirkettir. Hazır giyim giysi, lüks mallar ve moda aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir yüksek moda evidir. Gabrielle Chanel bir şarkıcıydı ve zamanlar sahne ve takma ismi olacak olan Coco adını kazandı. Firmanın ismi buradan da gelmektedir.

Chanel Evi aynı zamanda küçük siyah elbise olarak da bilinir. Chanel de 5 No’lu parfüm ve Chanel Suit ile tanınmaktadır. Jarse kumaş sayesinde Chanel bir dönem kullanımı rahat ve uygun fiyatlı giysiler üretti. Firma korse ve korse dayalı, yapılandırılmış-siluetleri değiştirerek moda devrim yapma yoluna gitti.

Chanel Türkiye firmanın ülkemizdeki distribütörlüğüdür. Son derce elit bir müşteri kitlesi vardır. markanın ürünlerini kullanmak bir statü belirtisi haline gelmiştir. Sıklıkla karşımıza imitasyon şapka ve gözlüleri çıkmaktadır. Çoğu gözlükçüde Chanel Türkiye’nin ürünleri karşımıza çıkmaktadır. Yenilik ve güncel moda anlayışının mihenk taşı olan firma ülkemizde oldukça tercih edilmektedir. Firma yalnızca çanta ve gözlükleri ile değil her türlü kaliteli ve en son moda tekstil ürünleri ile de tercih sebebidir. Ürünleri birçok mağazada satışa sunulmuş durumdadır ve sırf marka adından dolayı bile emsallerinden oldukça yüksekte bir kalite standardı tutturmayı hedeflemektedirler. Firma hem ülkemizde hem de dünyada bir numaralı moda ürünleri tasarımcısı durumundadır.

Chanel İletişim Bilgileri
Adres; İstinye Bayırı Caddesi No: 73, İstinye, Sarıyer, İstanbul

Chanel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chanel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chanel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ