CGM İş Başvurusu

CompuGroup Medikal sağlık sektörü için üstün BT çözümleri üreten ve kapsamlı bir portföyü olan global bir e-sağlık sağlayıcısıdır. Güvenli ve doğru zamanlı hizmet vermeyi ilke edinmişlerdir. Tüm sağlık paydaşları ile entegre bir ağ oluşturmak için doktorlar, hastaneler, toplum sağlığı tesisleri, diş hekimleri, eczacılar, sağlık sigortacıları ve diğer servis sağlayıcıları ile bağlantılı olarak hizmet vermektedirler. Sonuç olarak, firma bu örgütlenme sayesinde verimliliği artırmayı hedeflemektedir. Bu sayede hasta memnuniyeti de üst düzeyde sağlanır.

Pazar lideri durumundaki CGM; çözümleri, yenilikçi uygulama yönetimleri, her şeyi kapsayan elektronik sağlık kayıt sistemleri sayesinde tüm dünya çapında tercih sebebidir. Bu çözümler, dünya çapında 400.000 veri ile birçok sağlık kuruluşlarında mevcuttur. Firma uzun vadeli ilişkiler kurarak, müşterileri ile bir aile oluşturmaktan gurur duyar. Onlarla aynı tutkuyu ve hırsı paylaşmakta olan bilgi-işlem ekibi son derece yenilikçi ve dinamik yapılarıyla müşteri memnuniyetini sürekli üst safhada tutmayı hedefler.

Dünya çapında lider ve halka açık olan şirket, küresel güç ve bireysel hizmeti aynı potada eritmeyi hedefler. Bu da hem küresel sağlık bilgi ve yatırım güvenliği sağlarken hem de bir kuruluşun özel ihtiyaçlarına hitap edebilmeyi beraberinde getirmektedir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için kendini çalışmaya ve yenilenmeye adayan CGM’nin başlıca hedefi, Amerika Birleşik Devletleri’nde tüm sağlık sağlayıcıları için 1. seçenek olmaktır. Firma halihazırda bir çok ülkede alanında liderdir.

CGM İletişim Bilgileri
Adres; Profilo Plaza B Blok Cemal Sahir Sok. No: 26-28 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul

Tel: (0212) 306 00 00

CGM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CGM firmasında kariyer yapabilirsiniz. CGM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ