Cfn Kimya İş Başvurusu

Çağımızdaki en büyük problemlerden biri olan küresel ısınmanın dünyadaki etkilerini azaltmak, çevreyi korumak ve enerji tasarrufu sağlamak için kurulmuş olan CFN 2012 Yılında kurulmuş Dilovası V. Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Tesisin yeri, karayolu, denizyolu ve demiryoluna yakın olması sebebi ile müşterilerine nakliye avantajı sağlamaktadır. CFN Kimya, ihracatı ön plana çıkarırken ülke ekonomisine büyük katkılar saplamayı hedeflemektedir. Tesis son derece modern teknoloji ile kurulmuş olup otomasyon sistemi ile çalışmaktadır. Firmanın vizyonu, müşteri odaklı çalışmaktır. Müşterilerin en büyük ihtiyacı olan EPS reçineyi üretmek ve zamanında teslim etmektir.

Türkiye’nin artan enerji ihtiyacına karşılık enerji tasarrufu da önemlidir. EPS hem enerji verimliliği, kolay şekil alabilmesi, çevre dostu ve maliyeti açısından düşük olması sebebi ile tercih edilmektedir. Endüstride medikal, otomotiv, ambalaj gibi pek çok sektörde kullanılan bir malzeme haline gelmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışında plastik reçineneleri üreticileri içinde öncü, aranılan ve güvenilir bir firma olmayı misyon edinmiştir. Ürettiği reçinenin adını ‘’Beyaz Altın’’ koyarak markasının uluslar arası seviyeye taşıyarak marka bilinirliğini ortaya koymaktır.

CFN Kimya, enerjiyi ithal eden ülkemiz için, ürettiği malzeme ile Türkiye ekonomisine çok büyük katkılar sağlamaktadır. Firma ar-ge faaliyetlerini kendi laboratuvarlarında üretmekte olup, uzman insan kaynakları ile üretim kalite, standart ve çeşitliliği ile kendi farkını en üst seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

Cfn Kimya İletişim Bilgileri
Adres; GEBKİM V. Kimya İhtisas Org. San. Böl. Murat Yıldıran Caddesi, No:2 Çerkeşli – Dilovası / KOCAELİ

Telefon
+90 262 290 86 54-55 (pbx)

Email
info@cfnkimya.com

Cfn Kimya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cfn Kimya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cfn Kimya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ