Ceyhan Temizler Market İş Başvurusu

Ceyhan Temizler Market İş Başvurusu

Ceyhan Temizler Market İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Nusret Temiz tarafından bunda tam 97 yıl önce 35 metrekareli ufak bir bakkal dükkanı olarak ticaret hayatına başlayan firma 1978 yılından itibaren şirketleşmeye gitmiştir. 35 metre karelik bir bakkal dükkandan, kurumsallaşmasıyla 500 metrekareye kadar ulaşan büyüklüğü ile çok geçmeden 1983’de bölgede 1500 işletme ile pazarlama yapmaya başladı. 1997’ye gelindiğinde işletme tüm Çukurova bölgesine pazarlama hizmeti sağlayacak kapasiteye gelmiştir. 2001 yılında ise Adananın Ceyhan bölgesinde ilk büyük Temizler Market hizmete girmiştir. Şu anda 3600 metre karelik merkez tesisi ile bölgede 4 büyük şubesi bulunmaktadır.

Güler yüzlü, iyi eğitimli personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ceyhan Temizler Market, değişen, gelişen piyasaya yenilikçi yapısı ve çağdaş marketçilik anlayışı ile ayak uydurma misyonundadır. Bu misyon sayesinde bölgede en beğenilen ve tercih edilen marketlerin başındadır. Bol ürün çeşitliliği ve temizlik ilkeleriyle yola çıkan firma, fiyat kalite uyumunu iyi şekilde yakalamıştır. Bunun altında aracısız şekilde ucuz tedarik yapmaları yatmaktadır.

Bazı sosyal etkinliklere de imza atan Ceyhan Temizler Market kuruluşunun 96. Yılında merkez bayisinde düzenlediği çekilişe çok sayıda çalışanı ve müşterisinin de katılımıyla 1 adet otomobil ve 100’e yakın hediye dağıtmıştır. Kazanan talihlinin hamile olması nedeniyle aracın anahtarını firma genel müdürü Maruf Tudeş’den eşi sembolik olarak almıştır.

Temizler extra kart sahipleri marketlerden indirim fırsatlarından yararlanabilmektedirler.

Temizler Market İletişim Bilgileri
Adres; Orhan Ekinci Bulvarı, Ceyhan/Adana

Temizler Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Temizler Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Temizler Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bedir dedi ki:

    Merhaba, ben Bedir. İş arıyorum temizlik işi yaparım.

BİR YORUM YAZ