Çevko İş Başvurusu

1991 yılında kurulan Çevko Vakfı, Türkiye’de çeşitli ambalaj atıklarının tekrar geri kazanılması ve kazanılan bu düzenli geri kazanma sistemine dayalı olarak ülkenin ekonomik düzeyine katkıda bulunmaktadır. Kâr amacı gütmeyen bir vakıf olan Çevko, Türkiye’nin önde gelen kaliteli 14 farklı sanayi kuruluşunu girişimleri neticesinde kurulmuş ve günümüze kadar başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüştür. Günümüzde Entegre Atık Yönetimi ilkelerini benimseyen Çevko Vakfı kâğıt /karton, kompozit, plastik, metal, cam ve benzeri türü ambalajlarına ait atıkların geri kazanılması adına dönüşüm sağlamakta olup, ülke ekonomisinin gidişatını iyi yönde etkileyen bir vakıftır. Gerekli işleyiş sistemini oturtan Çevko, geri dönüşüm alanına dayalı bu hizmetin günümüze kadar geliştirilerek kullanım görmesi Türkiye’nin en büyük başarılarından biri olmuştur.

Türkiye’de 2002 yılında elde kullanım haklarını elde etmiş olduğu Yeşil Nokta markasının ardından, Avrupa’da büyük ve en yaygın bir marka halini almış olup, atık alana dayalı geri kazanma markaları arasında Türkiye’yi Avrupa Birliği platformunda başarıyla temsil etmiştir. Kurulduğu günden bu yana sadece ülke menfaatleri için işleyiş gösteren Çevko Vakfı, yıllardır sürdürülebilen atık geri kazanma sistemleri sayesinde birçok maddeye geri dönüşüm kazandırarak hem çevre kirliliğinin önüne geçmekte, hem de ekonomik düzeyi üst safhalarda tutmaktadır. Yıllardır başarılı bir işleyiş gösteren Çevko, hiçbir kâr gütmeyen kuruluş olarak birçok kişiye de istihdam sağlamış, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi oranda etkileyerek katkıda bulunmuştur.

Çevko İletişim Bilgileri
Adres; Cenap Şahabettin Sok. No: 94 Koşuyolu 34718, Kadıköy, İstanbul

Çevko Kariyer Olanakları
Çevko bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için Çevko insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çevko insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ