Cevher Jant İş Başvurusu

2002 yılında Ege Serbest Bölgesinde kurulmuştur. Merkezi hala burada bulunmaktadır. Firma ilk jant dökümünü de bu yılın içerisinde gerçekleştirmiştir, 2003 yılında ilk jantlarını üretmeye başlamışlardır. 2004 senesine gelindiğinde fabrikaya kalıphane ve ısıl işlem tesisleri eklenmiştir. 2005, 2009 seneleri içerisinde sırasıyla, Volkswagen, Skoda, Audi ve BMW firmalarına jant tedarik etmeye başlamıştır. Aynı zamanda Volkswagen firmasının co-designer’ıdır. 2010 senesinde 1 000 000. Alümunyum jantını üretmeyi başarmıştır.

Firma AR-GE ve mühendisliğe büyük bütçeler ayırmaktadır ve kendini zamanın ilerisinde tutunmaya adamıştır. Çalışan personelini titizlikle seçmekte ve eğitmektedir. Tasarımcıları dünyaya çapında seçkin bir kadrodan oluşur. Kalıp tasarımları ve imalatında dünyada öncü durumdadırlar. Alüminyum jant dökümleri alçak basınç sistemiyle gerçekleştirilmektedir sonrasında ısıl işlem aşamasına alınan jantlar, çapak alma sürecinden sonra dünya standartlarında boyanmaktadır. Cevher Jant piyasa sürdüğü her yeni ürünü çok sıkı bir test sürecinden geçirmektedir. Jantlar dinamiklik , dayanıklılık ve boya ömrü gibi zorlamalara maruz kalır. Bu titizlik jantlarının güvenilirliğini ve uzun ömürlü olmasını ispatlamak ve müşteri güvenliğini üst düzeyde tutmak amaçlanarak yapılır.

Cevher jantın çok sıkı bir çevre koruma politikası da vardır. Gelecek kuşakların yaşam sahası göz önünde bulundurularak düzenledikleri atık yönetimi, doğal kaynaklar ve verimli enerji kullanımı üretim tesislerinde disiplinli bir şekilde uygulanmaktadır.

Firma çalışanlarının güvenliği ve iş koşularının iyileştirilmesi adına yüklü harcamalar yapmaktan kaçınmamaktadır.

Cevher Jant İletişim Bilgileri
Adres; Kürşad Sokak No:10 Ege Serbest Bölgesi, 35411 Gaziemir – İZMİR

Telefon: +90 (232) 298 20 00

Cevher Jant Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cevher Jant firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cevher Jant insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    E sınıfı ehliyetim var src belgem var iş arıyorum 05379514716

BİR YORUM YAZ