Cevher Döküm İş Başvurusu

Cevher Döküm Sanayi A.Ş. 1955 senesinde İzmir’de kurularak faaliyetlerine başlamıştır. 1968 senesinde İzmir Bornova’da üretim tesisi ile üretime başlayan şirket 1970-1975 senelerinde önde gelen otomotiv firmalarından Renault ve Tofaş için üretimler yapmıştır.

1979 senesinde teknolojik imkanlarını geliştirerek yüksek basınçlı döküm üretimi ile gelişmeye devam etmiştir. 1985 senesinde yine bir otomotiv devi Ford firmasıyla çalışmalara başlanmıştır. Yine aynı sene Türkiye’nin ilk jant fabrikası olan Cevher Makine Sanayi şirketi kurulmuştur.

1993 senesinde şirket çok büyük bir çalışma ile GM Group a üretimlerine başlamıştır. 1997 senesinde İzmir Çiğli’de 2 üretim tesisi açarak faaliyetlerine devam etmiştir. 1998 senesinde yine bir otomotiv devi Fiat Group ile çalışılmaya başlanmıştır.

2003-2004 senelerinde İzmir Çiğli’de 6 yeni üretim tesisi ve Gaziemir fabrikasında jant üretimleri sayesinde Audi , BMW , Lambordini , Toyota , Volkswogen ve Volvo otomotiv devleri ile çalışmalar yapılmıştır. 2005-2010 senelerinde de Seat , Skoda ve PSA firmalarına üretimler yapılmıştır.

2013-2014 senelerinde BRP Powertrain firmasına üretimler yapılmıştır.

Alanında dünya devi olan referans firmaların nerdeyse tamamı ile çalışmalar yapan , gelişen ,büyüyen ,dinamik , teknolojik imkanlarını artıran Cevher Döküm çalışanlarını en değerli ve öncelikli varlığı olarak görmektedir. Şirket çalışanlarının huzurlu ve refah içinde olmasını düşünerek iş ortamını geliştirmekte ve bu anlamda insan kaynakları politikasını yönlendirmektedir.

Cevher Döküm personel adaylarının müşteri odağı yüksek , birikimli , pozitif düşünen ve ekip çalışmasına uyumlu kişiler olmasına önem ve öncelik vermektedir.

Şirket işe alım süreçlerinde adil , dürüst ve şeffaf olmayı tercih etmektedir. Çalışanlarında iş etiği ile şirketin itibarını artırmalarını beklemektedir.

Bu hususlara önem veren ve Cevher Döküm ile başarıya giden yolda beraber yürümek isteyen adayların başvurularını değerlendirmektedir.

Cevher Döküm İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Cad. No: 208, 35050 Bornova – İZMİR

Telefon: +90 (232) 298 20 00
Faks: +90 (232) 298 20 98
E-posta: info@cevherwheels.com

Cevher Döküm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cevher Döküm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cevher Döküm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. bayram celik dedi ki:

    merhabalar bornovada opr olarak calıstım kokıl robot kokıl de calıstım dıyer fırmalarda enjeksiyon dokumu yaptım tekrardan aranızda olmaktan mutluluk duyarım hayırlı işler 0531 735 00 97

  2. Rüstem kelman dedi ki:

    1963 İzmir doğumluyum, emekliyim. İzmir basma fabrikası, Mehmet Kavala tūtūn firmalarında uzun sure çalıştım. 2008 yılından 2013 yılına kadar yurt dışında inşaat firmalarında muhasebe, satın alma pozisyonlarında çalıştım. Lise mezunuyum, logonun bütün sistemlerini kullanmaktayım.
    Rüstem kalman

BİR YORUM YAZ