Cevahir Otel İş Başvurusu

Cevahir Otel İş Başvurusu

Cevahir Otel İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Grand Cevahir Otel Türkiye’nin ilk kongre oteli olma özelliğinde toplam 323 odalı bir oteldir. 105 m2 lik 4 adet kral dairesi , 45 m2 lik balkonlu 47 adet özel suiti ve 30 m2 lik 272 adet standart odası ile müşterilerine hizmetler vermektedir. 5000 kişilik balo salonu ile Avrupanın bu alanda en büyük salonudur.

Otelin çeşitli alış veriş mağazaları , doktor hizmeti , sağlık kulübü , restoranları , barları , sosyal tesisleri ve 1000 araçlık otoparkı mevcuttur. Özel gün etkinlikleri , toplantılar ve kongreler otelin en önemli faaliyetleri arasında yer almaktadır.

Grand Cevahir Oteli işletme anlayışı Türk misafirperverliğiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmanın yanında farklı ve özel konseptleri de yaşatabilmektir. Bu amaçla Türkiye ve dünyanın tanınan markası olmayı , sektörde lider olmayı ve %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

İşletme büyüyen ve gelişen yapısıyla Ortadoğu ve Doğu Avrupa olmak üzere çeşitli yatırımlar yapmaktadır.

İşletmenin değer verdiği öncelikleri arasında misafirperverlik , şeffaflık , samimiyet , memnuniyet , yenilikçi ve öncü olmak , güvenilir olmak ve bağlılık ön plana çıkmıştır.

Güçlü yönetim yapısıyla önceliklerine önem veren Grand Cevahir Otel personel adaylarını da vizyon sahibi ,kurum kültürüne uygun ve bu kültürü benimseyen kişilerden seçmektedir.

Cevahir Otel İletişim Bilgileri
Adres; Darülaceze Caddesi No:9 Şişli / İstanbul

Cevahir Otel İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cevahir Otel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cevahir Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ