Cevahir Alışveriş Merkezi İş Başvurusu

Cevahir Alışveriş Merkezi bir Cevahir Holding kuruluşudur. İnşaat alanında faaliyet gösteren Cevahir Holding 2005 senesinde yapımını tamamlayarak Cevahir Alış Veriş Merkezi’ni hizmete açmıştır. Yapıldığı sene Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük ve imkanlarıyla öne çıkan eğlence , alış veriş merkezi olmuştur.

İstanbul’un güzide ilçesi Şişli’de 6 kata yayılmış 230 mağaza ve 2500 araçlık otoparkı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Her yaştan insan hizmet eden alış veriş merkezinde sinemalar , oyun alanları lezzetli tatların bulunduğu restoranları ile müşteri ve işbirlikçilerinin memnuniyetleri artırmaktadır.

Ayrıca dünya markalarının da mağaza açmayı ve işletmeyi tercih ettikleri bir cazibe merkezidir. Koçtaş , Migros , YKM , Debenhams , Teknosa , Tepe Home ve Marks&Spencer bu seçkin markalardan bazılarıdır.

Müşterilerine , çalışanlarına ve işbirlikçilerine keyifli ve huzurlu bir ortam sağlayan işletme sosyal aktivitelere de önem vermektedir.

Cevahir Alışveriş Merkezi ulaşımının kolay olması ile de müşterilerin uğrak noktasıdır.

Cevahir Alışveriş Merkezi 230 mağazası ve diğer faaliyetlerin devamlılığı iş imkanları sunmaktadır. Mağaza başvuruları için ilgili şirketlerle irtibata geçmek gerekmektedir. Cevahir Alış Veriş Merkezi çalışanı olmak isteyen adayların başvuruları da işletme tarafından değerlendirilmektedir.

Cevahir Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. No: 22 34400 Şişli / İSTANBUL

İSTANBUL Tel : 0 212 368 69 00

E-Posta : info@istanbulcevahir.com

Cevahir Alışveriş Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cevahir Alışveriş Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cevahir Alışveriş Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ