Ceva Lojistik İş Başvurusu

Ceva Lojistik İş Başvurusu

Ceva Lojistik İş Başvuru Formu doldurmak istiyorsanız yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ceva Lojistik insan kaynakları sayfası ve iletişim bilgilerine ulaşmak için yazımızı okuyunuz.

Ceva Lojistik şirketi 1946 senesinde Avusturalya’da kurulan TNT şirketinin ayrılan lojistik bölümünün bugünkü adıdır. Tüm dünyada anlaşmalı lojistik alanının en büyüğü ve lideri olmuştur.

1996 senesinde Hollandalı iştirakçiler tarafından satın alınan TNT şirketi 2006 senesinde TNT Lojistik şirketini haklarını Apollo Management L.P. ye satmıştır. Çeşitli satın alma ve birleşmeler neticesinde şirketin adı Ceva Lojistik olmuştur.

Dünya çapında 26 ülkede 42.000 den fazla çalışanı ile toplam 7 milyon metrekarelik alanda 567 deposuyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Ceva sürekli insan kaynağına yatırım yapma politikaları ile büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Yenilikçi ,son teknoloji mühendisliği kullanan , müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine çözümler bulan şirket uygulamaları yapılmaktadır.

Ülkelerin gelişen ihtiyaçlarına ve müşteri taleplerine cevap vermeyi ilke edinmiş şirketin Türkiye’de 40 dan fazlası planlama mühendisi olmak üzere 1000 den fazla çalışanı bulunmaktadır. Ceva Lojistik Türkiye’de 600 civarında araç parkı , alanı gün geçtikçe artan depolama alanları ve 40 tan fazla şubesiyle ülkenin her yerine 36 saat içinde ulaşan lojistik hizmetini vermektedir.

Özellikle personel eğitimlerine önemli bir bütçe ayıran şirketin ana hedefi alanında uzmanlaşmış , yetkin , karşılıklı kazanımları gözeten ve benzerlerinden ayrışmış kişilerle çalışmaktır.

İş çıtasını her geçen gün yükselten şirket çalışanlarına sağladığı imkanları da artırmaktadır. Özel ferdi sigorta , özel sağlık sigortası ve özel bireysel emeklilik uygulamaları ile sektörde ve çalışanlarının nezninde büyük beğeni almıştır. Şirket yurtiçi ve yurtdışında insan kaynağı anlamında da çok çeşitli ödüller almıştır.

Farklı bir çok iş pozisyonunun bulunduğu Ceva Lojistik’te personel seçiminde uzmanlığa , teknik donanıma , yetkinliğe ve tecrübeye önem verilmektedir. Şirketin bu şartlarına uygun kişilerin başvurularını değerlendirmektedir.

Ceva Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Tavşanlı Köyü, 41480 Gebze Kocaeli

Ceva Lojistik İş Başvuru Formu 
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ceva Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ceva Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ümit gülcan dedi ki:

  slm iyi çalışmalar izmir torbalıda ikamet etmekteyim E sınıfı ehliyet src4 src2 piskoteknik dijital ehliyet belgelerine sahibim uygun görürseniz şoför olarak çalışmak istiyorum saygılarımla

  1. admin dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfası ve iletişim bilgileri yazımızın sonunda bulunmaktadır.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

  2. admin dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfası ve iletişim bilgilerine yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

BİR YORUM YAZ