Çetmen Mobilya İş Başvurusu

Çetmen Mağazaları A.Ş. şirket adına sahip olan Çetmen Mobilya 1962 yılında İzmir’in bayraklı ilçesinde açılan bir mobilya firmasıdır. Uzun yıllar boyunca tek mağazada kendi üretimi olan mobilyaları tüketicilere sunan Çetmen Mobilya, 1995 yılında ilk fabrikasını açmıştır. Oldukça köklü bir geçmişe sahip firma 1995 yılında açtığı mobilya üretim fabrikasının ardından alt yapısındaki güçlenmeyle birlikte 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir’in Çiğli ilçesinde açmıştır. Hemen arkasından 2001 yılı içerisinde üçüncü mağazasını Manisa da açan firma her geçen gün büyüyen ve mobilya sektöründe tanınmış firmalardan bir tanesidir.

Günümüzde mağaza sayısı 30’a ulaşan Çetmen Mobilya 50 bin metre kareyi aşan bir satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Mağazalarının 16 tanesi İzmir’de olan Çetmen Mobilyanın diğer mağazaları, 5 tanesi Manisa’da, 3 tanesi İstanbul’da, 2 tanesi Aydın’da ve Denizli, Balıkesir, Muğla ve Uşak’ta hizmete soktuğu mağazaları bulunmaktadır. Mağazalarında satılan tüm ürünlerini İzmir’deki 50 bin metrekare büyüklüğündeki kapalı üretim tesislerinde yapmaktadır. Bu nedenle müşterisine kaliteli ürünleri uygun fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla sunabilen Çetmen Mobilya, 1000 kişiyi bulan personel sayısıyla % 100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmektedir. Çetmen Mobilya mağazalarında mobilyanın haricinde elektronik aletler, küçük ev aletleri, beyaz eşya, dekoratif aksesuarlar, ev tekstili ürünler ve halı da yer almaktadır. Evi ev yapan her şeyi Çetmen Mağazalarında bulabilirsiniz, sloganıyla yola çıkan firma vizyonunu büyüyen ve gelişen Türkiye’de yüksek kalitede ve ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunulan en yaygın mağazalar zinciri olmak olarak belirlerken, misyonunu değişen ve gelişen gündemi takip etmek suretiyle güncel, modern, fonksiyonel ve kullanışlı ürünleri nezih ve şık mağazalarında % 100 güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle müşterilerine sunmak olarak belirlemiştir.

Çetmen Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; Çetmen Mağazaları Çamlık Cd. No:46 Sarnıç Gaziemir / İZMİR

Telefon: 0 (850) 455 0 555
E-posta: info@cetmen.com.tr

Çetmen Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetmen Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetmen Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ