Çetinler Market İş Başvurusu

Çetinler Market ilk olarak 1972 yılında merhum Osman Çetin tarafından Çetinler Gıda adı altında toptan gıda sektörüne dayalı hizmetler için kurulmuş olup, günümüzde çocukları ait bir şirket olarak Çetinler Market adı altında faaliyetlerini göstermektedir. 1994 senesinde çocukları tarafından işletilen toptancılık hizmeti 1998 yılında 200 metrekarelik yeni mağazalarını açarak burada gıda sektörüne dayalı perakende satışlarına başlamıştır. Aynı zaman’da işleri büyüterek 5 büyük firmanın ana toptancısı olarak toptan satışlarda yapmıştır. Kurulduğu günden bu yana babadan oğla geçen iş potansiyeli her geçen gün daha da büyümüş olup günümüzde büyük bir kitleye hitap etmiştir. Göstermiş oldukları kaliteli ve özverili çalışma sonucunda büyüme evresine geçen marka müşterilerinin ilgi odağı haline gelmiştir.

Sene 2013 yılını gösterirken bu yıl onlar için milat olarak değer biçilmiştir. Kısa bir süre içerisinde Aydın şehrinde toplam’da 9 şubeye ulaşarak 200 m2’lik bir alandan büyük bir zincir ağını kurmuştur. Mimar Sinan’da 310, Gıda Çarşısında 400, Zeybek’te 600, Girne’de 340, Çeştepe’de 270, Çevre Bulvarı’nda 400, Büyükşehir’de 200 ve Umurlu’da 200 metrekarelik şubeler olmak üzere toplam’da 3540 m2’lik bir hacme sahip olmuştur. Aynı zaman’da 1650 m2’lik deposuyla da sürekli stoklu çalışan marka müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için sürekli kendini güncel tutmaktadır. 40’tan fazla kişiye istihdam sağlayan Çetinler Market her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Çetinler Market İletişim Bilgileri
Adres; Ata Mah. Toptan Gıda Çarşısı Gıdacılar Bulvarı 3.Cadde No: 1 Efeler / AYDIN

Çetinler Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetinler Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetinler Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ