Çetin İşletmeleri İş Başvurusu

Çetin İşletmeleri 1981 yılında karayolları ve ulaşım altyapısı alanlarına dayalı olarak faaliyetlerde bulunmak üzere kurulmuş ve günümüzde dev bir marka haline gelmiş işletme olarak çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak 1981 yılından 1990 yılına kadar göstermiş olduğu faaliyetlerde başarılı işler sergileyerek hızla büyümüş olup, günümüzde yeni adıyla olan Onur Taahhüt Taşımacılık İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi adı altında tekrar’dan kurulmuştur. Yeni adıyla tüm işlerine kaldığı yerden devam eden Çetin İşletmeleri, Türkmenistan, Moldova, Hırvatistan, Ekvator Ginesi, Umman ve Ukrayna gibi büyük ülkelerin önemli projelerinde yer alarak başarılı bir şekilde faaliyetler göstererek günümüzde Türkiye’nin yurtdışında faaliyet gösteren en önemli kuruluşlarından biri olmuştur.

Başarılı faaliyetlerin ardından TS-EN-ISO 9001 ve ISO 14001 Kalite ve Çevre Sistemi belgelerine layık görülmüş olup tamamen üstün kalite standartları üzerinde faaliyetler sergilemiştir. Ukrayna konumlu bulunan 3 farklı şantiye ve asfalt plenti tesisleri kurarak yapmış olduğu köprü, yol, kavşak, alt ve üst yapım çalışmalarının yanı sıra bakım ve onarım işlemlerini de kaliteli bir şekilde tamamlayarak büyük bir referans sahibi olmuştur. Ukrayna’da yapılan çalışmalar neticesinde Ukrayna Cumhurbaşkanı tarafından üstün hizmet madalyasına layık görülen Onur Taahhüt’ün bu başarıları bununla bitmeyip birçok dünya ülkesinde aldıkları ödüller ve başarılar sayesinde Türkiye’nin gururu olmayı başarmıştır. Çok sayıda kişiye istihdam sağlayan marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmuştur.

Çetin İşletmeleri İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Çevre Otoyolu İncek Mevkii 5. km 06830 Gölbaşı – ANKARA

Firmanın Ukrayna Kiev, Lviv, Rivne, Yagotyn ve Moldova Kişinev‘de de ofisleri bulunmaktadır ve bu ülkelerde de personel çalıştırmaktadır. Yurt dışında çalışmak isteyenler de alt kısımda yer alan iş başvuru formunu doldurabilirler. Ayrıca firma iletişim numaraları üzerinden yurtdışı çalışma fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çetin İşletmeleri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetin İşletmeleri firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetin İşletmeleri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Edip yönezer dedi ki:

  Meraba izmirden edip yönezereksavatör oparatörüm yurt dışında caşlışmak istiyorum 15 yıllık tercübemiz vardır

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba
   Yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

 2. Abdulkadir dedi ki:

  Slm gölbaşı ankrda oturuyorum soguk inşaat demircisiyim belgem var iş arıyorum

 3. murat dedi ki:

  C V : ( BETON POMPASI OPERATÖRÜ ) ayrıca. Forklift – Hiyap vinç – sepetli vinç – portland vinç operatörü. kulandığım mobil Beton pompası markaları. SCHWING PUTZMEISTER CİFA SERMAÇ JUNJIN ZOOMLION RAYİK. mobil Beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ayrıca sabit yer Beton pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma sertifikam var ayrıca. forklif Hiyap vinç. kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Hiyap “unıc “zomliyon çift kırmalı .30. tonluk uzaktan kumandalı sistem kulandım. Forklift. “manitou “Bobcat teleskop bomlu kulandım. Rusiyada .12. yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat’ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Esta inşaat;ta soçi ‘de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat’ta ve Dubai de çukurova Baytur inşaat’ta çalıştım. Türkiyde .14 . yıl inşaat şirketlerin de ve hazır Beton şirketlerinde çalıştım KUS VE SEMİNERLER ” Tatmak . aş . gayrettepe istanbul’da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum.Beton pompası arzalar konusunda .ustayım arzayı kendim giderebiliyorum hertürlü arzadan anliyorum . bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim yurtdışı işi ariyorum – E posta canruh@hotmail.com

 4. Osman arslan dedi ki:

  1982 yilindan buyana santiyeciyim yurt ici yurt disi deneyimim var trayer lowbet kamyon otobus is makineleri oprt mobil vinc ort gibi islerde calistim sizlerlen calismak istiyorum saygilar

 5. Emrah dedi ki:

  15 yıldır wirtgen operoturuyum iş arıyorum yurt içi yurt dışı fark etmez

 6. Muammer Şahin dedi ki:

  17 Yıllık Eskavatör – Loder operatörüyüm Yurtdışı iş arıyorum

 7. Hüseyin özgül dedi ki:

  Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca JCB . kullanırım hepsininde ehliyeti var yıllarca teçrübesi var beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .. M T G . inşaat kazakistan Tünelkalıp konut pırojesinde çalıştım…ENKA Rusya. Petrol rafineri projesinde. ENKA .Ukrayna sıpor sıtatyumu ve yol inşaat pırojesinde. POLİMEKS. Türkmenistan konut pırojesi. OTO yol pırojesi.Ve Havaalanı pırojesi olmak üzere yurtdışında . 10 .yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla .K = Maraş..Hüseyin özgül..

 8. Hüseyin özgül dedi ki:

  Greyder operatörüyüm ayrıca ekskavatör kullanırım ikisininde ehliyeti var meslegimse uzman biriyim sınava tabi tutabilirsiniz ben yurtdışı şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce . MTG inşaat kazakistan . Enka rusya ve ukraynada .polimeks Turkmenistanda 10 yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla. K .maraş. Hüseyin özgül

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 9. Adem Akçoban dedi ki:

  Selam Jcb Beko loder oparotorum 10 yıllık tecrübem var yurt dışı iş arıyorum

 10. Ali dedi ki:

  Jcb oparatör üyum 5 yıldır aktif yurt dışına gitmek istiyorum

 11. fatih sarıkoca dedi ki:

  yurt dışı projelerinde damper şoförü alarak çalışmak istiyorum.Daha önce yerel firmalarda çalıştım.

 12. h.hüseyin önder dedi ki:

  profesyonel kaynakciyim 6 yıl sudi arabistanda çalıştım sizinle yurtdışı işlerinde çalışmak istiyorum saygılarımla

 13. cemalettin taşgın dedi ki:

  sizin ile yurt dışında çalışmak istoyrum
  asfalt plent formeniyim

 14. Fatih pınar dedi ki:

  Orta derecede rusca biliyorum ukraynada calismak istiyorum

BİR YORUM YAZ