Çetin İnşaat İş Başvurusu

Çetin İnşaat 1980 yılında Mehmet ÇETİN tarafından Elazığ’da bir şahıs firması olarak faaliyetleri başlamış ve günümüze kadar birçok projede yer alarak başarılı bir performans sergilemiştir. Yıllarca başarılı yapı projelerine imzasını atan Çetin İnşaat, 1993 senesinde büyüme evresine ulaşmış olup adını ÇETİN YAPI İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak değiştirerek faaliyetlerine kaldıkları yerden devam etmiştir. Yeni adıyla Türkiye’nin birçok alanında faaliyet gösteren bir kurumsal firma olarak yoluna devam eden Çetin İnşaat, 1998 yılında ortağından ayrılarak tek başına kurmuş olduğu Çetin İnşaat Tekstil Turizm Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında faaliyetlerini ayrı bir şekilde sürdürmeye karar vererek işleyişlerine devam etmiştir.

Türkiye’nin birçok yerinde projelere imza atan dev marka, günümüzde halen ülke genelinde birçok şehirde bulunan projelerini yönetmekte olup, her geçen gün biraz daha büyüyerek eski günlerine nazaran çok daha iyi bir konumda yer almaktadır. Tamamı alanında uzman personel kadrosu sayesinde modern yapıları inşa ederek insanların daha rahat ve daha konforlu yaşam sürmesine olanak tanıyan Çetin İnşaat, modern ve yenilikçi düşünceleri sayesinde sürekli müşterileri tarafından ilgi görmüş ve tercih edilmiştir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde faaliyetlerini sürdüren marka binden fazla çalışanına istihdam sağlamış ve aynı zaman’da buna hitaben ülke ekonomisine de destek olmuştur.

Çetin İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; İcadiye Mahallesi Hürriyet Caddesi Elazığ Ticaret Merkezi No: 35 Kat:4/14 Merkez ELAZIĞ

Çetin İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetin İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetin İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MURAT EROĞLU dedi ki:

    BEN 19968 Lİ EMEKLİ ŞOFÖRÜM KEÇİÖRENDE OTURUYORUM SRC 12345 VAR PSİKOTEKNİK VAR TIR HARÇ HER ARACI KULLANIIRIM ŞOFÖR İHTİYACINIZ OLURSA

BİR YORUM YAZ