Çetin Güvenlik İş Başvurusu

1998 yılında Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Çetin Güvenlik günümüze kadar birçok başarıya imza atmış köklü ve kaliteli güvenlik firmalarından biri olarak tüm Türkiye’nin hizmetinde var olmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bugünlere kadar hep insan yaşamını koruyan nitelikler üzerine misyon edinmiş bir iş ahlakı sayesinde yoluna başarılar ile devam eden Çetin Güvenlik, geçen zaman içerisinde bir grup şirketi olmuş ve yola çıkmış olduğu özel güvenlik firması günümüzde birçok alana dayalı faaliyet gösteren grup şirketi haline gelmiştir. 2000 yılında personel taşımacılığı, lojistik ve temizlik sektörlerine dayalı firmalar kurarak ağını genişleten firma yıllardır aynı kalite ve özveri içerisinde daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve başarılı bir grafik çizmiştir.

Günümüze kadar kozmetik, oto kiralama ve daha birçok alanda faaliyetlerde bulunan grup şirketi, ana firması rolünde olan güvenlik firması sayesinde günümüze kadar büyüme kat etmiş ve başarılı olmuştur. Tamamen profesyonel güvenlik personelleri tarafından kurulu olan Çetin Güvenlik, Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan büroları sayesinde alışveriş merkezleri, özel şirketler, kamu ve kuruluşlar, site güvenliği, spor müsabakaları, yaşam alanları ve daha birçok alana dayalı güvenlik faaliyetleri gösteren dev bir güvenlik firması olarak işleyişlerini sürdürmektedir. Bünyesinde barınan birçok güvenlik personeline her alanda istihdam sağlayan Çetin Güvenlik, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek veren dev kuruluşlardan biridir.

Çetin Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Gürsel Mahalles Namzet Sokak Ekşioğlu Plaza No:15 Kat:2 Daire:4 Okmeydanı İSTANBUL

Çetin Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetin Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetin Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ