Çetin Family İş Başvurusu

Çetin Family, ilk mağazasını 1982 yılında açarak kuruluşunu ilan etmiş ve günümüze kadar büyük başarılarla sergilediği iş potansiyeli sayesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı istikrar ve kalite ile işleyişini sürdüren marka dürüstlük ve yenilikçi ilkeleri üzerine taviz vermeden kendini geliştirmiş olup müşterilerine daima en iyi ürünü sunmak adına çalışmıştır. Tamamen müşteri memnuniyet odaklı faaliyetlerini sürdüren Çetin Family, günümüzde Çetin Group Mağazaları adı altında toplam’da 19 şubesiyle halka hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Çocuktan gence, gençten yaşlıya kadar her yaş kesimine hitap eden ürünleri sayesinde müşterilerinin ilgi odağı olan dev marka hizmetlerinde sınır tanımadan faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Güler yüzlü personel kadrosu ile daima mutlu müşteri referansı toplayan marka, modern mimari mağazalarıyla oldukça şık bir hizmet sunmaktadır. İç mimar dekorasyonuna tabi tutulan mağazanın şık konsepti müşterilerinin ne denli lüks fakat ekonomik bir alanda alışveriş yaptıklarının farkına varmaktadır. Çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerinin daima istekleri doğrultusunda ürün gamı bulunduran marka tüm şubelerinde eksiksiz boy ve bedenlerden oluşan ürünleri halka en iyi ve en ekonomik şekilde sunmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır. Yerli ve yabancı dünya devi markalarının ürünlerini bünyesinde barındıran Çetin Family bay, bayan, çocuk, spor ve diğer tüm kategorilere dayalı ürün gamı sayesinde eksiksiz hizmet vermektedir. Bursa’da 18 adet mağazası bulunan Çetin Family markasının aynı zaman’da Kocaeli’nde 1 adet mağazası ve online e-ticaret sistemine bağlı olan 1 adet internet üzerinden alışveriş sitesi bulunmaktadır.

Çetin Family İletişim Bilgileri
Adres; Odunluk Mah. Lefkoşa Cd. Mihraplı Plaza İş Merkezi No: 9 / A – B Nilüfer BURSA

 

Tel: +90 224 453 31 00

E-posta: cetinfamily@cetinfamily.com.tr

 

Çetin Family Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetin Family firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetin Family insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ