Çetin Elektrik İş Başvurusu

Çetin Elektrik 1979 yılında Çetin ÖZTUNALI tarafından kurulmuş olup, günümüze kadar sektörünün köklü ve kaliteli markası olarak sürdürülebilir bir iş potansiyeli ile başarılı bir şekilde yoluna devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve istikrar doğrultusunda işleyişine devam eden Çetik Elektrik, aynı zaman’da bugünün tarihine kadar mühendislik, bakım, taahhüt, imalat ve satış alanlarına yönelik birçok başarı göstererek sektörünün öncülerinden olmuştur. Sürekli kalite arz eden marka, müşteri memnuniyetini de sürekli ön planda tutmuş ve bu alanda en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur. 1992 senesinde sektörüne dayalı daha fazla hizmet sunan Çetin Elektrik aynı zaman’da kurumsallaşma çabalarını sonunda başararak dev bir marka patentine sahip olmuştur.

Gelen başarılı işleyişler ve müşteri dönüşleri sayesinde birçok alanda faaliyet göstermeye başlayan Çetin Elektrik, 4 farklı alanda hizmet vermiş olduğu Çetin Elektrik Anonim Şirketi, Çetin Proje Mühendislik, Çetin İş Elektrik ve Çetin Elektrik kuruluşları 2005 yılında tek çatı altında toplanarak bir grup şirketi olarak yoluna devam etmiştir. Alanında tamamen uzman ve tecrübeli personel ekibi dahilinde sürdürmüş oldukları başarılı çalışmaları günümüze kadar kaliteli bir şekilde sürdüren grup şirketi bünyesinde birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destekte bulunan marka, her biri kendi alanında öncü olan grup şirketleri dahilinde başarılı bir grafik sergileyerek yoluna devam etmektedir.

Çetin Elektrik İletişim Bilgileri
Adres; Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Ormanlar Cad. 1.Sok. No:5 Nilüfer BURSA

Çetin Elektrik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetin Elektrik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetin Elektrik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ