Ceta Form İş Başvurusu

Smartools (zekiaraçlar) sloganı ile sektöre atılmış firma kısa sürede dünya çapında başarıya ulaşmış 35 ülkede hizmet vermeye başlamıştır. Ceo’sunun da dediği gibi sürekli gelişen ve değişen bir endüstriyel sektörde ayakta kalabilmenin formülü yeniliktir. Kurulduklarından yana 30 yıldır bunu bir şirket manifestosu haline germiş, yüksek kalite ve fiyat endeksi yakalamış olan firma tornavidadan mikro elektrikçi aletlere kadar 200’e yakın endüstriyel ürünü başarıyla üretip piyasaya sürmüştür. Firmanın üretim merkezi Türkiye’dedir.

Rekabetçi yapısı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ceta Form; RW TUV ISO 9001 : 2000 versiyonlu kalite sistem belgesi dışında Türkiye’de VDE GS onay olan tek üretici firmadır. Pro engineer ile kusursuz kalıplar üretmektedirler. İskandinav ülkeleri, Almanya ve İtalya’dan yüksek kaliteli ham madde temin etmektedirler. Teknik eğitimi yüksek bir çalışma gurubu oluşturmuş firma, müşterilerine kolay anlaşılır ve ayrıntılı açıklamalar sunan kataloglar sunmaktadır. Satış sunulan bölgelerdeki mağazalarının reyonları oldukça iyi sınıflanmış ve aranan ürüne en iyi şekilde ulaşılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Online alış veriş imkanı sunan oldukça iyi tasarıma sahip bir web siteleri de bulunmaktadır. Yanlış ve kötü kullanım dışında ürünlerine 5 yıl garanti teminatı vermektedirler.

Ceta Form 31 yıllık tecrübesi ve yenilikçi yapısıyla, Türkiye’yi endüstriyel sanayi alanında tüm dünyada kaliteli ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile müdahili firmalardan öne çıkarak en iyi şekilde temsil etmektedir.

Ceta Form İletişim Bilgileri
Adres; Mermerciler Sanayi Sitesi, 3. Cadde,

No: 3 Beylikdüzü Istanbul

Tel: 0212 8764641 (pbx)
Fax: 0212 8764640

Ceta Form Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ceta Form firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ceta Form insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ