Çeşme Yeni Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1995 yılında İzmir/Çeşme’de kurulan Çeşme Yeni Devlet Hastanesi sektör alanına dayalı olarak devlet tarafından yaptırılmış olup, Çeşme halkının hizmetine sunularak tüm sağlık hizmetlerinden faydalanmalarına vesile olmuştur. Sağlık alanına dayalı yıllardır hizmet veren hastane tamamen steril ortamlarda gerçekleştirilen muayene ve ameliyatlar doğrultusunda başarılar sağlamış bir kuruluş olarak yoluna devam etmektedir. Bünyesinde yer alan enfeksiyon hastalıkları, aile hekimliği, anesteziyoloji, reanimasyon, çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel cerrahi, dermatoloji, dahiliye, göz hastalıkları, KBB, ortopedi, travmatoloji, üroloji, kadın hastalıkları ve doğum, dermatoloji gibi birçok branşta hastalarının daha sağlıklı ve daha kaliteli bir çatı altında sağlık hizmetlerinden faydalanmaları sağlamaktadır.

İhtiyaçlar doğrultusunda hastanenin büyümesi gerekmekte olup, hayırsever kişilerin yardımlarıyla 2002 senesinde acil binası inşa edilerek hastaneye ek edilmiş bir vaziyette sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir. 2004 senesinde yoğun talepler üzerine hastanenin 2. Katında açılan diyaliz servisi sayesinde birçok diyaliz hastası tedavilerini görmeye başlamıştır. Tamamı alanında uzman ve tecrübeli doktorların bulunduğu hastane bünyesinde son teknoloji cihazlarla yapılan muayene ve ameliyat işlemleri büyük bir titizlik ve hijyen içerisinde devamlılığını sürdürmektedir. Hastanenin ihtiyaçları doğrultusunda 2008 yılının ortalarında tıbbi atık deposu inşa edilerek başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren sağlık kurumu ayrıca kendi özel veritabanının sayesinde hastaların ameliyat, muayene, tektik ve diğer tüm bilgilerini hastane bünyesinde muhafaza etmektedir.

Çeşme Yeni Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; FAHRETTİNPAŞA MAH. 2222 SOK. NO:2/A ILICA YOLU BOYALIK MEVKİİ / ÇEŞME İZMİR

Telefon Numaramız
+90 232 712 0 777 – 712 0 778

E-Posta Adresimiz
izmirdhs7@saglik.gov.tr

Çeşme Yeni Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çeşme Yeni Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çeşme Yeni Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ