Ceselsan İş Başvurusu

12 000 metrekare açık alan kurlu 6 000 metrekarelik tesisiyle kuru yemiş yaş meyve sebze kurutma makineleri üretmektedir. Oldukça modern bir teknolojiyle üretim yapan firma, yüzde yüz müşteri memnuniyeti parolasıyla yola çıkmıştır. Hem satış öncesi, hem de satış sonrasında müşterilerine iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bunun için iyi eğitimli ve geniş bir çalışan kadrosu istihdam etmiştir. Bu vizyonu sayesinde sektöründen öncü firmalardan biri olmayı halihazırda başarmıştır. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip Türk sanayisi ve teknolojisiyle harmanlamak vizyonlarının bir parçasıdır. Firmanın başlıca amaçları arasında yurt dışına açılmak vardır.

Kavurma ve kurutma fırınları az enerji tüketimiyle beraber ürünleri hijyenik ve aromasını en iyi şekilde koruyacak biçimde kurutmak için tasarlanmıştır. Raf ömrü uzayan bu ürünlerle beraber işçilik kaybını da azami seviye inmektedir. Oldukça iyi bir kalite standardı yakalamış olan firma siparişlerin teslimat sürelerinde de titizlik ve dakiklik ön plandadır. Pazarlamakta oldukları makineleri uzun vadede kullanımına olanak sağlayacak şekilde üretmektedirler.

Kurumsal anlamda yenilikten sala kaçınmayan Cselsan, yaptığı AR-GE çalışmalarına önem vermekte ve geniş bütçeler ayırmaktadır. Sadece ürünlerini satana kadar değil, sonrasında da müşteriye odaklı olarak sundukları teknik servis imkanı sayesinde; geri dönüş, istek ve şikayetlerini dikkate alarak kendilerini sürekli olumlu yönde gelişmeye odaklamışlardır.

Bir çok fuar ve ürün sergisine de katılan Ceselsan Adg Uluslar Arası fuarcılığın düzenlediği Exponut 2005, İstanbul ticaret merkezinde sektörün temsilcileriyle buluşmuştur.

Ceselsan İletişim Bilgileri
Adres; Pazarsuyu Köyü Çardak Tepe Mevkii No: 2

BULANCAK / GİRESUN

+90 (454) 315 25 01

+90 (454) 315 25 08

Ceselsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ceselsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ceselsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fahrettin dedi ki:

    Selamlar sizinle calismak ustiyorum. Yasim 27 bekarim torna tesviye mezunuyum bulancakta oturuyorum saygilar

BİR YORUM YAZ