Çerkezköy Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Uzun yıllar boyunca sağlık alanına dayalı hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Çerkezköy Devlet Hastanesi 2 yıldır sürdürülen yoğun çalışmalar neticesinde yeni modern mimari hastanesine taşınarak hizmetlerine kaldıkları yerden devam etmektedir. Hastane yöneticilerinin talepleri üzerine başlatılan yeni bina çalışmaları nihayetine geçte olsa ulaşmış ve 2016 yılının başlarında Tekirdağ ilinde faaliyetlerine yeni binasında başlamıştır. Son teknolojik cihazlar ile yeniden donatılan yeni hastane binasının görünümü ise adeta Avrupa ülkelerinde yer alan şahane yapıların konseptine göre tasarlanmış bir vaziyettedir. Hastaların biran önce açılmasını dilediği sağlık kuruluşunun inşası biter bitmez büyük bir azim ve işbirliği içerisinde malzemelerin tümü aktarılmış ve faaliyetlerine hemen başlamıştır.

Toplam’da 25.000 m2 alan üzerine kurulacak olan hastane bodrum katları hariç 8 katlı olup, diğer ek binaları ise 4’er katlı olacak şekilde inşa edilmiş ve modern bir görünüm ile halkın hizmetine açılarak sağlık alanında başarılı bir hizmet sürdürmeyi devam ettirmiştir. Son teknoloji cihazlarının bulunmasının yanı sıra aynı zaman’da steril ortamlarda yapılan muayene ve ameliyat operasyonları hastaları oldukça memnun etmiş ve sürekli tercih edilen hastane unvanını kazanmıştır. Hasta memnuniyetini daima ön planda tutan hastane bünyesi tamamen alanında uzman ve tecrübeli doktorları ve asistanları sayesinde insan hayatına vermiş oldukları değerler doğrultusunda mesai harcamaktadırlar. Hastanenin yeni olması birçok iş pozisyonuna da açık bir hal durumu almıştır. Günümüzde halen ihtiyaç duyulan pozisyonlar için çok sayıda kişi başvuru yapmaktadır.

Çerkezköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Mh., Şehit Teğmen Akın Akın Cd., Üzümlü Sok. No: 1, Fatih, 59500 Çerkezköy Tekirdağ

Telefon
0282 736 8000
Faks
0282 725 1791
E-Posta
tekirdagdhs2@saglik.gov.tr

Çerkezköy Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çerkezköy Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çerkezköy Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Nuray dedi ki:

  2016 kpssye girdim ve 80 puan aldim acikogretim lisesi mezunuyum. Ne is bulabildim ne de puanimi degerlendirebildim.Yetkililerden yardim istiyorum.

 2. ahmet dedi ki:

  özel gguv.kımlık kartım var sılahsız 29 yasındayım cerkezkoyde ıkamet edıyorum guvenlık yada temızlık ısınde bır ış ıstıyorum tşkl
  er

 3. ahmet dedi ki:

  29 yasındayım ortaokul menzunuyum özel guvenlık kımlık kartım var sılahsız cerkezkoyde oturuyom acaba guvenlık yada temızlık ısınde uygun gorulen bır yerde calısmak ıstıyorum tşkler

 4. Emel üstün dedi ki:

  Meslek lısesı mevzunuyum kpss ye hazırlanıyorum danısma veya vezne calısmak ıstıyorum

BİR YORUM YAZ