CepGross İş Başvurusu

CepGross İş Başvurusu

CepGross İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Ankara’da İstanbul yolu üzerinde toptan perakende satış yapan firma tedarikçi ve tüketiciyi buluşturmayı hedeflemektedir. İyi donanımlı yönetici kadrosu ile müşteri beklentileri ve zamanın ihtiyaçlarına kaliteli ve ucuz mal ile cevap veren firma, bu ürünleri deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine sunmaktadır. Bu sektörde lokomotif firma olmayı hedefleyen Cepgross kaliteli ürünü kaliteli hizmet misyonundan uzaklaşmamaktadır.

Tesisinde kasap, kozmetik, kuru gıda, meyve sebze reyonları, evcil hayvanlar için ürünler, temizlik ürünlerini perakende sunmaktadır. Bunun yanı sıra, bir de bünyesinde barındırdığı cep’te mutfak isimli restoran mevcuttur. Alışveriş sonrası da makarnalar, salatalar, burgerlerden oluşan zengin menüsü sayesinde müşterilerini memnun edecek ekstra bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca cep’te mutfak’ta telefonla paket servis imkanı da mevcuttur. Çocuklar için oyun alanı da bulunan süpermarket, alışverişinizi yaparken ailenizin ufak yaştaki bireylerini de mutlu etmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Cepgross’un binasının önünde aracınızı park edebileceğiniz bir otoparkı da vardır.

Yaptıkları çeşitli ürün indirimleri sürekli güncellenen facebook sayfalarından takip edilebilmektedir. Halihazırda oldukça uygun fiyata alınacak ürünleri çok daha avantajlı şekilde satın almak bu sayede mümkün hale gelebilmektedir.

Sektöre iz bırakmayı amaçlayan firma temiz ve ferah tesisi, güler yüzlü çalışan kadrosuyla bu yolda başarılı olacağı izlenimi yaratabilen işletmelerden. Sürekli yenilenen, ülke içi ve dünya perakende market piyasasını iyi takip eden firma şimdilik yalnızca Ankara’da hizmet vermekte.

CepGross İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (İstanbul Yolu) No:308 Yenimahalle/ANKARA

CepGross Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CepGross Marketlerde kariyer yapabilirsiniz. CepGross insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hüseyin deliküççük dedi ki:

    49 yaş emekli iş arıyorum sizinle çalışmak isterim. batıkent ankara

  2. ibrahim yörükhan dedi ki:

    emeklı müdürüm üzun yıllar iştercübem var sizlerle çalışmak isterım

BİR YORUM YAZ