Çepaş İş Başvurusu

ÇEPAŞ Galvaniz, demir çelik alanında faaliyet gösteren ilki 1988 yılında Erdoğan Metal adı altında Karadeniz Ereğli’de kurulmuş, ardından 1996’da İttifak Metal ile devam etmiş ve son olarak 2003 yılında Çepaş’ın kurulmasıyla sonlanmış uzun soluklu bir şirkettir. ÇEPAŞ, enerji nakil hatları, çelik konstrüksiyon, çelik ve sıcak daldırma galvaniz, aydınlatma direkleri, trafik ve yol güvenliği gibi ana başlıklarla faaliyetini sürdürmektedir. Yüksek ve gelişmiş üretim olanaklarına sahip olan ÇEPAŞ firması yetişmiş uzman personelleriyle faaliyet gösterdiği her alanda önde gelen firmalardan birisidir. Hedefine faaliyet alanlarının tamamında dünya da bilinen ve uluslararası bir firma olmayı koyan ÇEPAŞ, şimdiye kadar koyduğu tüm hedefleri başarıyla sonuçlandırmıştır. Başarının bir takım işi olduğunun bilincinde hareket eden firma, yenilikçi, çevre dostu teknolojileri kullanarak, iş güvenliğinden ve çevreye duyarlılıktan ödün vermeden uzman kadrosuyla üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünlerle insanların yaşam standartlarını yükselterek, sektöründe örnek ve öncü bir kuruluş olmayı da misyonu olarak benimsemiştir.

ÇEPAŞ müşteri memnuniyeti anlayışını önde tutan, kalite odaklı hizmet politikasını benimsemiştir. Bu doğrultuda ÇEPAŞ müşterilerine, Uygun ticari koşullar, Satış sonrası servis, Kaliteli hizmet, İstikrarlı hizmet, Hızlı ve zamanında teslim, Dünya standartlarında üretim, Koşulsuz müşteri memnuniyeti taahhüt etmektedir. Ayrıca ÇEPAŞ sektöründeki rekabet şartları içerisinde, rekabet edebilecek bir kalite, üretim ve hizmet koşullarını da müşterilerine sağlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda çalışan tüm personelinin katkısıyla, müşteri memnuniyeti anlayışını ön planda tutarak, ürün, hizmet ve proses kalitesini geliştirecek, alınan tüm sonuçlarda daima iyileşmeyi temin edecek ve ÇEPAŞ markasını Türkiye’de ve dış pazarlarda güvenilir ve tanınır hale getirecektir.

Çepaş İletişim Bilgileri
Adres; 175. Sokak No: 2 – 2/A (İstanbul yolu 25.KM.) Saray Mahallesi KAZAN ANKARA

Çepaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çepaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çepaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ