Centrum İş Başvurusu

Küçükyalıda 1993’de faaliyete giren iş merkezi birçok tanınmış firmaya ev sahipliği yapmaktadır.93 senesinde ilk kurulduğunda alışveriş merkezi olarak faaliyete başlamıştır. 2000 yılından bu yana iş merkezi olarak faaliyet vermektedir. Kısa sürede yüzde yüz doluluk oranına ulaşmıştır. Bina e5 kara yolu üzerindedir. Toplamda 16 bin metre karelik ofis alanın mülk sahibidir. 2000 yılında tamamlanan a sınıfı iş merkezinin kurulu olduğu 21 bin metre kare alanın 15 binden fazlası kiralana bilir ofis için ayrılmıştır. 3 500 metrekare olan ofis binası ise 2000 metrekare kiralanabilir alana ev sahipliği yapar. Ofis binası 2012 yılında tamamlanıp aynı yıl hizmete girmiştir. Toplamda 2 iş merkezi vardır ve bünyesindeki ofislerde yaklaşık 2000’den fazla beyaz yakalı çalışan mevcuttur. Kira yönetimi, sözleşme yönetimi, temizlik, restoran, teknik bakım ve güvenlik şirketleri Centrum iş merkezinde çalışmalarını sürdürmektedirler.

2003 yılında ‘’Centrum Toplantı Hizmetleri’’ açılmıştır. Kurulduğu günden bu güne 30 binden fazla konuğu Suadiye ve Küçük yalı şubelerinden ağırlamayı başarmıştır. 2009 yılında başlanan dekorasyon hizmetleri 2013 yılından beri profesyonel olarak yapılmaktadır. Gayrimenkul ve ofis sektöründe ismini duyurmuş, güven veren firma ofis kullanıcıları ve gerçek tüzel kişilerin sorunlarına çözümler üretmeyi hedefler. Son derece yenilikçi ve gelişmye açık olan firmanın genel müdürlü 2003 yılından bu yana Selahattin Sever’dir. Yönetim kurulu başkanılığını ise Okan Cüntay sürdürmektedir. Firmanın yemekhane hizmeti de bulunmaktadır.

Centrum İletişim Bilgileri
Adres; Aydınevler Mah. Sanayi Cad. No: 3, Küçükyalı, Maltepe İstanbul

Tel: 902164892264

Centrum Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Centrum firmasında kariyer yapabilirsiniz. Centrum insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ