CENTRO Laboratuvarları İş Başvurusu

Centro Laboratuvarları 27 yıllık iş tecrübesiyle 2001 yılında hizmete girmiştir. Türkiye’de sağlık kurumlarına hizmet eden tek laboratuvardır. İdari ve lojistik personel kadrosu alanında son derece uzman ve teknik donanıma sahip çalışanlardan oluşur. Günümüz teknolojisini yakından takip eden firma tecrübesini ve kadrosunu kullanarak hasta ve kurum beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir. Laboratuvarında son derece titiz bir temizlik planı uygulanmaktadır. Bu alanda çalışan personel seçimine üst düzey önem verilmektedir. Teknik personelinin eğitimli ve alanında tecrübeli olması hususu ön planda tutulur. Sektördeki tecrübeleri, yeniliğe olan bağlılıkları olumlu kurum ve hasta geri dönüşlerinde etkili rol oynamaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan firma tüm ülke çapında hasta ve kurumlara hizmet edebilmektedir. Verilen hizmetler ve testlere ait tüm bilgilere internet sitesinden kolayca ulaşılabilinir. Bu hizmeti sayesinde de tercih sebebi olabilen bir kuruluştur.

Centro Laboratuvarları rutinle çalışan testler haricinde her yıl yeni programları hizmete geçirmektedir. Yeniliğe ve gelişime son derece önem veren firmanın kurumlara hasta kayıtları açması, bu bilgilerin ulaşımı ve takibi konusunda da hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlere kolaylık sağlaması amacıyla CentroLİS adında bir yazılım geliştirilmiştir. Firma idari konuda donanımlı ve yetkin kişilerle çalışma konusunda ilkeler edinmiştir. Doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşmak amacıyla iyi eğitimle personel istihdam etme konusunda taviz vermezler. Çalışanlarında aradıkları temel özellikler arasında yetkinlik, yeterlilik gizlilik ilkelerine bağlılık, güvenilirlik ve uyumluluk aranan başlıca özelliklerdir.

CENTRO Laboratuvarları İletişim Bilgileri
Adres; Kağıthane Caddesi 14/3 34400 Kağıthane – İstanbul

Telefon : 0212 320 64 00

E-mail : centro@centro.com.tr

CENTRO Laboratuvarları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CENTRO Laboratuvarları firmasında kariyer yapabilirsiniz. CENTRO Laboratuvarları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ