Central Rent A Car İş Başvurusu

Firma operasyonel araç kiralama hizmetini tüm Türkiye çapında sunmaktadır. 2000 senesinden bu yana kurumsal 2011 yılından beridir bireysel müşterileri memnun etmeye çalışmaktadırlar. Araçların bakımına ve yeniliğine son derece titizlikle yaklaşan firmanın ülke genelinde 17 ildeki bayiliklerinde faaliyet göstermektedir. Özellikle hava alanlarından sağladığı kiralama politikası ile bilinen firmanın Esenboğa, Atatürk, Adnan Menderes, Sabiha Gökçen ve Adana hava limanlarında şubeleri bulunmaktadır.

Central Rent a Car yenilen ve güncellenen araç yelpazesi sayesinde ülkede oto kiralama hizmeti veren firmalar arsında öncü konumdadır ve her geçen gün hizmet ağı genişlemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yüksek kalite anlayışları şirketin temel politikasını oluşturmaktadır. Filo yönetiminde lider konuma gelmeyi hedefleyen şirket, müşteri geri dönüşlerine son derece önem vermektedir. Sektördeki çoğu firmaya göre daha uygun fiyatlarla hizmet vermektedirler. Şirket yürürlükteki kanunları ve hukuki düzenlemeleri yakından takip ederek bunlara uygun hareket etmeyi misyon edinmiştir. Şirketin kaynaklarının uygunsuz kullanıma izin vermeyerek müşterilerle karşılıklı anlayış çerçevesinde ticari hayatlarını sürdürmekte ve kurumsallaşma önem vermektedirler. Firma iş ortaklarının ve bireysel müşterilerinin kişisel bilgilerinin korunmasını amaçlar. Bununla birlikte tüm faaliyetlerinde dürüstlük ve şeffaflık ilkesinden ayrılmayan bir anlayışla hareket eder. Çevre koruması hakkında projeler geliştirmeye özen gösterir.

Central Rent a Car‘ın kurucu ortaklarından Daryo Kebudi 2011 yılına kadar şirketin genel müdürlüğünü üstlenmiştir. O yıldan beri firmanın yönetici ortaklarından biridir.

Central Rent A Car İletişim Bilgileri
Adres; Papirus Plaza Merkez Mah. Ayazmayolu Cad. No:37 K:4 34406 Kağıthane / İstanbul

Telefon: 0850 222 8055

Eposta: info@centraltr.com

Central Rent A Car Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Central Rent A Car firmasında kariyer yapabilirsiniz. Central Rent A Car insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serkan dedi ki:

    Merhaba fleetcorp ve metal Oto’da 6 yıllık operasyon tecrübem vardır. Sizinle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ