Central Hospital İş Başvurusu

1994 yılında kurulmuştur. Şu anda İzmir ve İstanbulda hizmet vermektedir. İstanbul şubesi merkez oldukça yakın ve Kozyatağındadır. Hastane 6500 metrekare kapalı alana kuruludur. İstanbul’daki şubesinden 3000 personeli bulunmaktadır. Yılda 10 bin yataklı hastayı ağırlama kapasitene sahiptir. Yılda 200 bin ayakta hasta tedavi görmektedir. 1 500, 2 000 arasında doğum, 6 bin üzerinde ameliyat gerçekleşir.

Hastane günümüzde gelişmekte olan sağlık teknolojilerini yakından takip etmektedir ve cihaz parkurunu her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Hastalarına ait kan örnekleri el değmeden steril bi ortamda alınmaktadır. Hastalar her ihtiyaç duyduklarında hemşirelerine ulaşabilmelerini amaçlayan bir çağrı sisteminden faydalanırlar. Her yatağın başında bu sisteme ait bir çağrı butonu bulunmaktadır. Central Hospital laboratuvar sonuçlarını hastaların kolayca ulaşabilmesi için internet sitesinden erişime sunmaktadır. Hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı bir çalışma politikasını prensip edinmişlerdir. Tıbbi kadrosu her geçen gün kendini yenilemektedir. Central Hospital çalışanlarının güncel tıbbı yakından takip etmesine özen gösterir. 2010 yılından beri hastanede gebe eğitimi, baba eğitimi ve doğumdan sonra ev ziyareti eğitimleri verilmektedir. Hastane bu hizmetleriyle doğum öncesi ve sonrası yaşam kalitesi arttırmayı hedeflemektedir. Doğumdan sonra bebek bakım eğitimi hizmeti de vermektedir.

Oldukça uzmanlaşmış bir hizmetli, hemşire ve hekim kadrosuyla yataklı tedavi ve yoğun bakım hizmeti verilmektedir. Açık ve kapalı ameliyatların gerçekleştirildiği 5 ameliyat salonu ve 2 adet doğum salonu bulunmaktadır.

Bilgili ve kaliteli kadrosuyla etik sağlık hizmeti vermek hastanenin başlıca misyonudur.

Central Hospital İletişim Bilgileri
Adres; Kocayol Cad. Kozyatağı Sk. No.5 P.k.34742 Kozyatağı / Kadıköy İSTANBUL

Telefon: 444 77 99

Central Hospital Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Central Hospital firmasında kariyer yapabilirsiniz. Central Hospital insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. TÜRKER ÇETİNKAYA dedi ki:

    soğutma ve diğer arızalı ürünlerden anlarım klima su sebili benmari bulaşık mak. v.s 34 yıldır teknisyenlik yapıyorum 3 yıl narlıder istikamda teknisyen olarak çalıştım 8 yıl buca vestel yetkili servisinde çalıştım evim size çok yakın iyi bayramlar iyi çalışmalar..

BİR YORUM YAZ